Sada je: pon 20 svi, 2024 8:03 am.

Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Sljedeća
 Zasto ljudi mrze ili vole Voyager 
Autor/ica Poruka
bubica
bubica

Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
Lucius je napisao/la:
Moram spomenuti epizode sa species 8472 koje su mi bile zakooon i zao mi je sto ih nije bilo vise :(

Vrsta 8472 je nešto najbolje što je proizašlo iz VOY-a, a trebali su uz Brorga bit glavni negativci do kraja serije ako se mene pita. Dapače, dao bi im puno više prostora nego Borgu, da se kod Borga zadrži onaj misterij i atmosfera straha.

Treba poslušat intervju sa Garretom Wangom (Harry Kim) u kojem on detaljno i kroz dosta humora priča o svojim iskustvima sa snimanja. Tek se tada vidi koliko je ta serija bila popraćena lošom radnom atmosferom.

VOY je mogao bit odličan da Rick Berman nije gurao svoj nos tamo gdje mu nije mjesto (ako će te vjerovat, nakon prvog dana snimanja čovjek je došao na set, rekao glumcima da nije zadovoljan njihovim izvedbama jer su bili, pazi sad: PREVIŠE PRIRODNI I NEDOVOLJNO UKOČENI pa je tražio re-shoot svih tih snimljenih scena).

Još jedna sramota - Ronald D. Moore je u početku bio dio produkcijske ekipe, dok ga Brannon Braga nije izbacio, i to na način da nije prihvaćao ni jednu Mooreovu ideju i na taj način ga prisilio da ode. Nakon toga je RDM otišo iz Star Treka zauvijek i sam je priznao u intervjuu da on i Braga više ne razgovaraju i da još uvijek ne može vjerovat da mu je dugogodišnji prijatelj napravio tako nešto (kasnije su se kao pomirili, al nema tu više ljubavi, čini se).

Da je RDM ostao, siguran sam da bi serija bila puno bolja.

Lucius je napisao/la:
Uvođenje seksi božice 7 of 9 je bio cisti pogodak i melem za oci ^^
Mora da je samo tim cinom poskocila gledanost za 10% najmanje :lol:

Ako se dobro sjećam, efekt je bio nula jer je gledanost nastavila padat. Iako je taj Bragin potez bio čisti plus (Sedma je meni bila odličan lik u svakom pogledu), koliko god bio degutantan (najurio je Jennifer Lien [Kes] da bi ugurao svoju ljubavnicu Jeri Ryan koja mu je nakon toga dala nogu. :mrgreen: )

BTW, dovođenje Jeri Ryan je unijelo velik razdor među glumcima, Kate Mulgrew (Janeway) ju doslovno nije podnosila, maltretirala ju je, stalno vrijeđala, a sve zbog svojih feminističkih stavova (smatrala je da uvođenje Sedme zbog Tits & Ass efekta objektificira žene, a ona se kao trudila davat pozitivan primjer mladim ženama).

ned 28 lip, 2009 1:15 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie

Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
:evil: :wtf: :nebuislo:
Voyager dolazi na 2. mjesto odmah poslije TNG-a :thumbs2:
p.s. od sada ocijenjujem svaku epku :mrgreen:

ned 28 lip, 2009 1:16 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
MINDFVCK

Koje si vrste?: Sprdator
_Oz je napisao/la:
Treba poslušat intervju sa Garretom Wangom (Harry Kim) u kojem on detaljno i kroz dosta humora priča o svojim iskustvima sa snimanja. Tek se tada vidi koliko je ta serija bila popraćena lošom radnom atmosferom.

Imaš neki link za to?

ned 28 lip, 2009 1:36 pm
bubica
bubica

Yep, http://www.geekson.com/audio/geekson111406.mp3

Jako je dugačak intervju, ali vrijedi svake minute.

ned 28 lip, 2009 1:38 pm
Profil Web stranica
MINDFVCK

Koje si vrste?: Sprdator
Nda...vjerovat ću ti na riječ :lol:

I'm a geek I'm a geek...pa ubaci glezbu, pa ubaci Wow... :-s

ned 28 lip, 2009 1:44 pm
bubica
bubica

Da, intervju se zapravo zalaufa nakon jedno 20 minuta, s tim da je druga polovica pre dobra, kad počne konkretno o Voyageru, glumcima, Bermanu, Bragi i ekipi.

Kad ga voditelj pita o Bermanu, prvo što kaže je: "Rick Berman is an idiot!" :mrgreen:

ned 28 lip, 2009 1:52 pm
Profil Web stranica
Admiral
Admiral

Opis Stanja: Valhall Awaits
ono što ja zamjeram voy-u je da baba janeway dode i razbuca borgovsku kocku i to sa malim intrepidom i slicne gluposti

ned 28 lip, 2009 1:53 pm
bubica
bubica

Naravno. Kao što sam već rekao, upropastili su cijelu ideju o Borgu kao misterioznoj, strašnoj, ultra moćnoj prijetnji.

Wolf 359 - jedna kocka ostavi za sobom čitavo groblje brodova

Delta Kvadrant - jedan mali Intrepid ostavi za sobom čitavo groblje kocki :mrgreen:

ned 28 lip, 2009 1:59 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie

modesty blaise je napisao/la:
hrpa toga je nedorečena, rase su nerazrađene, a situacije iz epizoda na rubu gluposti.

Istina, Malonci su prehebeno razrađeni, a da ne spominjem Devorsko carstvo. :zubo: K tome je tu i Threshold, sa svojom zapanjujućom pričom, ravno za Emmy. :lolsmjeh:

Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI

ned 28 lip, 2009 2:11 pm
Profil Web stranica
bubica
bubica

Rekao sam vam da je bolje da Miroslav ne vidi :rotfl:

ned 28 lip, 2009 2:12 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie

_Oz je napisao/la:
Rekao sam vam da je bolje da Miroslav ne vidi :rotfl:

Da se razumijemo, volim ja Vojkija, kao i sve druge ST serije, jer čitav Trek promatram kao jednu cjelinu koja se izdvaja iznad svega drugog na TV-u, no ne može mi nitko reći ako je Raumshiff Ubershiff bolji nego DS9.

Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI

ned 28 lip, 2009 2:19 pm
Profil Web stranica
Kingslayer
Kingslayer

Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Lucius je napisao/la:
Uvođenje seksi božice 7 of 9 je bio cisti pogodak i melem za oci ^^
Mora da je samo tim cinom poskocila gledanost za 10% najmanje :lol:

Toliko o tome koliko je Voyager super serija kada neke 7 of 9 (ili T'Polke u nekim slučajevima) moraju uvoditi da bi podigli gledanost. :mrgreen:

Nemojte me sad krivo shvatit, ne mrzim ni Voyager ni Enterprise (to je ST i ja volim ST) niti imam išta protiv uvođenja spomenutih likova u serije... Naprotiv. :D

ned 28 lip, 2009 2:59 pm
Profil Web stranica
Make it so
Make it so

Voyager je jako gledljiv ali nema jake likove kao sto su oni iz serija prije voyagera , trebalo mu je ipak vise likova kao tuvok koji su karakterno jaci i kompleksni , mozda nekakav lik kao julian bashir ili guinan , riker u TNG-u 8)

ned 28 lip, 2009 3:42 pm
Admiral
Admiral

Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Nisam :P
_Oz je napisao/la:

VOY je mogao bit odličan da Rick Berman nije gurao svoj nos tamo gdje mu nije mjesto (ako će te vjerovat, nakon prvog dana snimanja čovjek je došao na set, rekao glumcima da nije zadovoljan njihovim izvedbama jer su bili, pazi sad: PREVIŠE PRIRODNI I NEDOVOLJNO UKOČENI pa je tražio re-shoot svih tih snimljenih scena).

Još jedna sramota - Ronald D. Moore je u početku bio dio produkcijske ekipe, dok ga Brannon Braga nije izbacio, i to na način da nije prihvaćao ni jednu Mooreovu ideju i na taj način ga prisilio da ode. Nakon toga je RDM otišo iz Star Treka zauvijek i sam je priznao u intervjuu da on i Braga više ne razgovaraju i da još uvijek ne može vjerovat da mu je dugogodišnji prijatelj napravio tako nešto (kasnije su se kao pomirili, al nema tu više ljubavi, čini se).

Da je RDM ostao, siguran sam da bi serija bila puno bolja.

OMG nisam znao da se je to dogadjalo tijekom snimanja. Pogotovo ovo za reshoot snimanja zbog toga sto su previse prirodni i nedovoljno ukoceni WTF

_Oz je napisao/la:
Ako se dobro sjećam, efekt je bio nula jer je gledanost nastavila padat. Iako je taj Bragin potez bio čisti plus (Sedma je meni bila odličan lik u svakom pogledu), koliko god bio degutantan (najurio je Jennifer Lien [Kes] da bi ugurao svoju ljubavnicu Jeri Ryan koja mu je nakon toga dala nogu. :mrgreen: )

BTW, dovođenje Jeri Ryan je unijelo velik razdor među glumcima, Kate Mulgrew (Janeway) ju doslovno nije podnosila, maltretirala ju je, stalno vrijeđala, a sve zbog svojih feminističkih stavova (smatrala je da uvođenje Sedme zbog Tits & Ass efekta objektificira žene, a ona se kao trudila davat pozitivan primjer mladim ženama).

Haha jbt kak ti to sve znas ^^ Dobio nogu stara šlapa :lolsmjeh:
Nisam ja nikada previse gajio osjecaje za Janeway, totalno antipaticna zena. Ocito ponasanje u stvarnom zivotu reflektira na njezin lik i time zraci gledateljima, nisam ja bzvz tako reagirao na njen lik. :-&

"This is usually the part where people start screaming."

ned 28 lip, 2009 3:49 pm
Profil ICQ
bubica
bubica

Lucius je napisao/la:
Haha jbt kak ti to sve znas

To je sve spomenuto u tom intervjuu, ali sam i prije čitao takve glasine po forumima, osim toga, o sukobu RDM-a i Brage ima dosta na Wikipediji.

Evo Mooreov citat:

I have very hurt feelings about Brannon. What happened between he and I is just between he and I. It was a breakdown of trust. I would have quit any show where I was not allowed to participate in the process like that. I wasn’t allowed to participate in the process, and I wasn’t part of the show. I felt like I was freelancing my own show. ... I was very disappointed that my long-time friend and writing partner acted in that manner, that crossed lines to the point where I felt like I had to walk away from STAR TREK, which was something that meant a lot to me for a very long time, from my childhood right through my entire professional career.

ned 28 lip, 2009 4:01 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: