Sada je: sri 19 lip, 2024 4:59 pm.

Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sljedeća
 Zasto ljudi mrze ili vole Voyager 
Autor/ica Poruka
the Red Viper

Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
pa po meni vise klikera treba za jedan DS9 u kojem cesto imas komentara koji se odnose na predhodne epke, imas cesto zavjere i slicne stvari, pogotovo tamo kad se radnja zahuhta pa dolaze founderi i ekipica iz Delte.
pa imas onda politiku sa Kardasima u pocetku serije.
pa imas ona religijska metaforicka sranja o kojima mozes razmisljati danima.

Voy je vise serija za razbibrigu.
fun za gledanje, fino izgleda, zabavni likovi (koliko god druge serije imale "bolje" likove, Voy definitivno ima najzabavnije), pa malo akcije, pa malo techno babblea, pa tako...
sve u svemu meni vrlo draga serija i nekad ju je stvarno gušt pogledati.

plus, ne bih se slozio da nema dobrih epki, npr Year of Hell mi je definitivno u top 50 trek epkizoda.

sub 27 lip, 2009 2:19 pm
Profil ICQ Web stranica
MINDFVCK

Koje si vrste?: Sprdator
VOY mi vuče na blijedu kopiju TNGa. Idu od svijeta do svijeta, tu i tamo neki okršaj i to je to. TOS i prve dvije sezone ENTa su isto tu negdje.

Ali moram dići prosvjed protiv naslova ovog topica.

Nitko ne 'mrzi' Voyager... Ako se nekome ne sviđa serija, neće je ni gledati, a opet ako mu se ne sviđa a ipak je gleda samo zato da ima po čemu srat, onda je problem u toj osobi, ne u seriji.

Inače i ja sam VOY odgledao prvi od svih ST serijala, i imam isto respekt prema toj seriji, no ipak nakon odgledanih ostalih serija (izuzev TOS), moj zaključak o bljedunjavosti te serije i dalje stoji.

sub 27 lip, 2009 3:40 pm
bubica
bubica

Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Miki je napisao/la:
Nitko ne 'mrzi' Voyager... Ako se nekome ne sviđa serija, neće je ni gledati, a opet ako mu se ne sviđa a ipak je gleda samo zato da ima po čemu srat, onda je problem u toj osobi, ne u seriji.

To je istina. Poznam ljude koji su išli gledat ST XI samo kako bi mogli srat po filmu. Naravno, pola detalja iz filma im je promaklo jer su ga gledali ispod oka, al glavno da su ga kao fol gledali pa sad pljuju.

Ja pljujem po stvarima u Voyageru koje mi se ne sviđaju, što ne znači da mi se cijeli VOY ne sviđa, baš naprotiv. Volim tu seriju, iako ju smatram (ne samo ja već velika većina gledatelja) najslabijim izdanjem Star Treka.

U TOS ne ulazim, velik dio te serije je trash, al treba uzet u obzir da je rađena pred više od 40 godina kad su TV standardi bili drastično drugačiji, tehničke mogućnosti znatno niže, a publika znatno manje voljna uključit mozak. TV je tada bio za poslijepodnevno opuštanje, ne za razmišljanje, pa je čak pravo čudo da je Geneu, Fontani i ekipi bilo dozvoljeno snimat epke kao što su Balance of Terror i sl.

sub 27 lip, 2009 4:15 pm
Profil Web stranica
Make it so
Make it so

captain je napisao/la:
Harry je tipicni uzorni flotas bez mrlje koji za svoj rad ne dobiva nazalost nista i ne mijenja se puno :(

Inace DS9 ima vise neregularnih likova koji se stalno pojavljuju ,nego voyager regularnih likova :mrgreen:

Brunt , Quark ,Nog , Vic fontain , Zek , Gaila , Weyoun , Damar ,Dukat , Martok , Gowron , Rom , Female Founder , Kasidy , Vedek Barail , Moogie , Stari Sisko , Garak , Enabrain Tain ,Kai Winn i neznan ko mi jos fali, ali mislim da fali :zubo:

Zaboravih leetu i Edinghhtona :oops:

sub 27 lip, 2009 5:01 pm
Number One
Number One

Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
_Oz je napisao/la:
Ja pljujem po stvarima u Voyageru koje mi se ne sviđaju, što ne znači da mi se cijeli VOY ne sviđa, baš naprotiv. Volim tu seriju, iako ju smatram (ne samo ja već velika većina gledatelja) najslabijim izdanjem Star Treka.

Meni je Voyager najdraži serijal. Ne kažem da je najbolji, mislim da je sve to više stvar ukusa. A Ent mi (izuzev Archera i njegovog precious beagle-a) nije bio baš neš, najlošiji ST sa najnesimpatičnijom posadom. :beee:

No, da se vratim na temu. Janeway i Torres su glavne likuše u Voyageru! :thumbs2: Seven neću spominjat jer se zna zašto je ona stavljena "u pogon". No zato je volimo. :biggrinlove: I nju i Chakotaya. :biggrinlove:
Harry Kim je bio ultra dosadan a Doktor iritantan... razvijen, nerazvijen lik, to mi baš i nije bilo bitno u cijeloj seriji.

ned 28 lip, 2009 12:15 am
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander

Naj Serija: VOY
Opis Stanja: </3
Ja volim Voy... to mi je prvi ST koji sam gledao :biggrinlove: :biggrinlove:

ned 28 lip, 2009 12:15 am
Profil Web stranica
bubica
bubica

Spet je napisao/la:
A Ent mi (izuzev Archera i njegovog precious beagle-a) nije bio baš neš, najlošiji ST sa najnesimpatičnijom posadom. :beee:

:spank: :nebuislo:

ned 28 lip, 2009 12:23 am
Profil Web stranica
Number One
Number One

Koje si vrste?: Wraith
A to je kao neki konstruktivni komentar godine? :zubo:

_Oz je napisao/la:
U TOS ne ulazim, velik dio te serije je trash, al treba uzet u obzir da je rađena pred više od 40 godina kad su TV standardi bili drastično drugačiji, tehničke mogućnosti znatno niže, a publika znatno manje voljna uključit mozak.

:wtf: :wtf: :wtf:

Nek mu netko stariji zalijepi jednu... molim lijepo.
Način na koji su filmovi napravljeni odražava duh vremena u kojem su snimani. Ako tebi odgovara više "duh" sadašnjeg vremena, to je ok, ali ne možeš tvrditi na osnovu toga da je publika prije bila manje voljna uključiti mozak i da je serija trash, jer to je opet stvar ukusa.
Da je prikazivanje TOS serije visilo o niti, to jest. I lik Spocka je bio promjenjen od originala da ne bi uznemirio ljude (trebao je bit crven, pa valjda radi šiljastih ušiju i toga, su ga trebali promjeniti). Tako imamo Spocka koji izgleda više human, nego alien.
Tu sam negdje mislila i spomenuti 2001. odiseju u svemiru, što se tiče tehnoloških standarda i publike koja nije voljna uključit mozak...

Ali ovo je sve off topic.

ned 28 lip, 2009 12:28 am
Overlord
Overlord

Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Ja ne kužim zakaj neki mrze Voyager? :neznam: Meni je to jedan od boljih serijala (TNG i DS9 su mi bolji, ali VOY ih slijedi), a i to mi je prvi Trek koji sam ikad gledao :thumbs2: Dajte ljudi, nemojte tako :( , jer je serijal ipak dobar :thumbs2:

slika

ST battles audio/video tribute!

ned 28 lip, 2009 12:30 am
Profil YIM Web stranica
bubica
bubica

Spet je napisao/la:
A to je kao neki konstruktivni komentar godine? :zubo:

_Oz je napisao/la:
U TOS ne ulazim, velik dio te serije je trash, al treba uzet u obzir da je rađena pred više od 40 godina kad su TV standardi bili drastično drugačiji, tehničke mogućnosti znatno niže, a publika znatno manje voljna uključit mozak.

:wtf: :wtf: :wtf:

Nek mu netko stariji zalijepi jednu... molim lijepo.
Način na koji su filmovi napravljeni odražava duh vremena u kojem su snimani. Ako tebi odgovara više "duh" sadašnjeg vremena, to je ok, ali ne možeš tvrditi na osnovu toga da je publika prije bila manje voljna uključiti mozak i da je serija trash, jer to je opet stvar ukusa.
Da je prikazivanje TOS serije visilo o niti, to jest. I lik Spocka je bio promjenjen od originala da ne bi uznemirio ljude (trebao je bit crven, pa valjda radi šiljastih ušiju i toga, su ga trebali promjeniti). Tako imamo Spocka koji izgleda više human, nego alien.
Tu sam negdje mislila i spomenuti 2001. odiseju u svemiru, što se tiče tehnoloških standarda i publike koja nije voljna uključit mozak...

Ali ovo je sve off topic.

Ajme Spet, al ga trabunjaš.

Nisam siguran da kužiš pojam trasha i njegovo mjesto u pop kulturi, ali TOS ga je krcat.

Što se tiče publike, jedan od glavnih (službenih) razloga zašto "The Cage" izvorno nije emitiran je jer je prema studijskim glavešinama bio "pre pametan" za prosječnog gledatelja, pa je seriju trebalo "spustiti na njegov nivo."

ned 28 lip, 2009 12:43 am
Profil Web stranica
the Red Viper

Opis Stanja: ε > 0
da, ovoga, sto se Cagea tice, trenutno se ne mogu sjetiti neke "pametnije" trek epizode. u bilo kojoj od serija.
tako da... istina je da su ga odbili kao pretjerano filozofski, ali nisu ni kasnije serije (prvenstveno mislim na TNG koji je popularan po moralnim, filozofskim i slicnim raspravama) dosegle takvu jednu razinu.
Cage je jedna od najdubljih prica ispricanih u treku, i ako su ju ikada smatrali "pre pametnom" to ne znaci da su bili nesto narocito "gluplji" od nas danas.
jer cisto sumnjam da bi takav pilot i danas prosao.

ned 28 lip, 2009 2:28 am
Profil ICQ Web stranica
Environmentalist
Environmentalist

mrzite me slobodno ali DS9 je puno slabiji serijal od VOY. hrpa toga je nedorečena, rase su nerazrađene, a situacije iz epizoda na rubu gluposti. zato nisam ni komentirala skoro ni jednu epizodu jer je u svakoj sezoni bilo možda 2-3 dobre epizode

ned 28 lip, 2009 11:13 am
Profil Web stranica
bubica
bubica

modesty blaise je napisao/la:
mrzite me slobodno ali DS9 je puno slabiji serijal od VOY. hrpa toga je nedorečena, rase su nerazrađene, a situacije iz epizoda na rubu gluposti. zato nisam ni komentirala skoro ni jednu epizodu jer je u svakoj sezoni bilo možda 2-3 dobre epizode

Ajme meni, bolje da Miroslav ne vidi ovaj post :rotfl:

ned 28 lip, 2009 12:42 pm
Profil Web stranica
Admiral
Admiral

Koje si vrste?: Nisam :P
Ma ne mrze ljudi Voyager, prva polovica 1. sezone je sporo krenula i nekako mi je bila hladna. Likovi su bili nerazradjeni pa se nisam mogao uzivit u seriju. Hvala Bogu pa se to kasnije ispravlja i ide na bolje, stvarno se vidi napredak serije. Moram spomenuti epizode sa species 8472 koje su mi bile zakooon i zao mi je sto ih nije bilo vise :(
Također sam jedva cekao da vidim Borga iako nije svaka epizoda s njima vrh vrhova. Uvođenje seksi božice 7 of 9 je bio cisti pogodak i melem za oci ^^
Mora da je samo tim cinom poskocila gledanost za 10% najmanje :lol:

"This is usually the part where people start screaming."

ned 28 lip, 2009 12:44 pm
Profil ICQ
Environmentalist
Environmentalist

_Oz je napisao/la:
modesty blaise je napisao/la:

Ajme meni, bolje da Miroslav ne vidi ovaj post :rotfl:

a šta sad... ne moramo svi imati isto mišljenje ;) nekome je DS9 najbolji serijal, nekome ENT, nekome TOS, nekome VOY, nekome TNG.

ned 28 lip, 2009 1:08 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: