Sada je: sri 24 srp, 2024 2:57 am.

Započni novu temu Odgovori  [ 126 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sljedeća
 Voyager VS Borg 
Autor/ica Poruka
Admiral
Admiral

Naj Serija: TNG
Naj Film: Nemesis
Koje si vrste?: Human
"..Picard nije imao šanse jer je bio asimiliran. A znaš šta to znači.."
@nermine Ja neznam , za sad san osta "neasimiliran".. a ti !? :lol:

Pa u gornjem postu sam ti napisao šta to znači " izbrisali njegovu individualnost. Jednostavno postao je lutka u koncima Borg kraljice i njezinog kolektiva ". :wink:
Čuj pa zar ti nisi bio asimiliran? :P :D
A ja, prije 6 godina, oni su me asimilirali u svoju zajednicu. Ugradili su mi kibernetske naprave kroz cijelo tijelo. Povezali su me sa zajedničkim umom. Izbrisali su svu moju individualnost. Postao sam jedan od njih.
:D :D

sub 14 tra, 2007 8:13 pm
Profil Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda

Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
@Ant sve sto si naveo vezano je na VOY seriju tj na samu zavrsnicu ..

Ja sam pripomenuo kako su se scenaristi ocito prenaglili i nakom onakve frke u TNGu definitivno odlucili rijesit pitanje Borga.. u redu to je njihova "umijetnicka sloboda" ..
Ali kao sto sam vec 2^n tu put rekao pretjerali su tj isli su iz jedne krajnosti u drugu iz totlno nadmocnog "bica" TNG do seprtlje koja ne kuzi da je ziva VOY a ka "popila" pol pameti svemira !?

One gluposti o kolonijama , transwarpu tj razlozima zasto su falili doc u Alphu nema potrebe komentirat .. ako je to poboljsalo tvoje zdravstveno stanje ok .. neka bude :?

Po vidjenom u TNGu bial bi in vise nego dovoljo par kocki da cuvaju svu pokoreu "svijetinu" Alpha kvadranta , al posto su Borg opet cu ti ponovit , oni inace ak nisi gleda serijal ST asimiliraju svekoliko pucanstvo ... pa i klingonce i romulance i zemljake...i .. ko bi osta ka "invaziona " sila !?
betazoidi :P

@chaki ...hmmm... malo stitimo koljegu ! :P nisu oni cekali nis vec je takav scenarij !! :P

joj sta ga naprica , jes ti sigurno ok .. mamurluk...i te stvari..!? ... :D

"nece dugo proci i federacija ce poceti masovnije proizvoditi te dvije tehnologije .."

Opa ti si ta 'tica scenaristicka..hmm... :D

Tehnika Pucanstvu !

sub 14 tra, 2007 8:21 pm
Inquisitor
Inquisitor

joj sta ga naprica , jes ti sigurno ok .. mamurluk...i te stvari..!? ... :D

"nece dugo proci i federacija ce poceti masovnije proizvoditi te dvije tehnologije .."

pa jos sam trijezan... ali mozda ne dugo... :)

a sto sprjecava federaciju da umnozi tu tehnologiju? (pa zbog nagomilavanja sve te uber tehnologije scenaristi enterprisea su pobegli u proslost... dolaskom Voyagera i sve one tehnologije Federacija je postala prejaka a ST svijet prepun technobabblea...ali o tom potom)

sub 14 tra, 2007 8:35 pm
Profil Web stranica
Admiral
Admiral

A na kraju svega i ako bi došlo do invazije Borg-a, šta bi falilo Fedsima pozvati vrstu 8472 u pomoć. Ništa. :P
Scenarijski gledano naravno. :lol:

sub 14 tra, 2007 10:38 pm
Profil Web stranica
Lieutenant
Lieutenant

neg.. sta se tice povratka katy u proslost.

I tako vratila se Katy u proslost i ono sto se trebalo dogodit (umro prvi casni i 7/9, tuvok ima neku bolest itd...) nije se na kraju dogodilo jer je Voy sigurno stigo doma.. no ako je sigurno stigo doma onda se ni Katy nije vratila u proslost i opet sve se to dogodilo ispocetka. ne vjerujem u Time travel jer je puno paradoksa.. Scenaristi su stvarno pretjerali ovaj put

ned 15 tra, 2007 2:08 am
Inquisitor
Inquisitor

neg.. sta se tice povratka katy u proslost.

I tako vratila se Katy u proslost i ono sto se trebalo dogodit (umro prvi casni i 7/9, tuvok ima neku bolest itd...) nije se na kraju dogodilo jer je Voy sigurno stigo doma.. no ako je sigurno stigo doma onda se ni Katy nije vratila u proslost i opet sve se to dogodilo ispocetka. ne vjerujem u Time travel jer je puno paradoksa.. Scenaristi su stvarno pretjerali ovaj put

ajde mi reci jednu time-travel epizodu koja nije rezultirala paradoksom :)

ned 15 tra, 2007 6:16 am
Profil Web stranica
Lieutenant
Lieutenant

nema ih. zato i smatram da je time travel nemoguc. i to je bilo izigravanje u korist Voy.

ned 15 tra, 2007 11:52 am
Commander
Commander

tu ste u pravu, vremenski paradoks je drukčiji od onog kaj su pokazali nama dragi(moš mislit) scenaristi!!

ned 15 tra, 2007 12:35 pm
Profil Web stranica
Admiral
Admiral

Jeli to nekome krivo što je Voya rasturio Borg-a? :P :lol: :lol:

ned 15 tra, 2007 8:33 pm
Profil Web stranica
Lieutenant
Lieutenant

ned 15 tra, 2007 9:50 pm
Admiral
Admiral

He he, vidi se. I to najbolje po slici ( avatar ) koju si stavio. :D

ned 15 tra, 2007 11:48 pm
Profil Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda

"....a sto sprjecava federaciju da umnozi tu tehnologiju?.."

Nista osim scenarista , ka sta nista osim njih nije sprijecilo Borga da rasturi i pokori fedse i Alpha kvadrant u TNG serijalu... :D
Ocito je da su opet pretjerali , sto sam vec i reko samo ovaj put za racun Fedsa a kontra Borga ... izgleda nikako da nadju mjeru .. nesto objektivnije ..da balansiraju moc Borga i Fedsa da bi prica isla dalje ..
Jer sad bi opet morali smislit neku , da kazem jos vecu idiotariju , da se to balansira ... zato su se vijerojatno i vratili u "povijest" , ENT, kak' i sam kazes. :?
Mislim da su ga tu jako zabrljali , na pitanju Borga , i da su nzalost stavili na tesku muku one koji bi serijal i pokusali nastavit , da to nekako razrijese , ili da "zaborve" Borga , ka u DS9 ..!.. :?

To mi je bas bilo cudno , jer je on moga bez problema otvorit nove "rupe" za prolaz invazionih snaga Dominija ili sam iskoristit onoliku prednost , jer su obe strane bile jako ranjive i Dominij i fedsi tj cijeli Alpha kvadrant .
Al bi se tad srusila prica o Sisku junaku "ulice" i proroku "sinu bozijem" koji je bia i jedan od temelja price DS9 serije .. pa je to mozebitni razlog sta su "zaboravili " ukljucit Boirga i "igru" ..vijerojatno.!? :?

Pozdrav

Tehnika Pucanstvu !

pon 16 tra, 2007 1:19 pm
Commander
Commander

meni je jadno ja mislim da je botrhg nešto najsavršenije.... viva borg....hehe

pon 16 tra, 2007 1:25 pm
Profil Web stranica
Admiral
Admiral

uto 17 tra, 2007 5:08 pm
Profil Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda

Nis , oni su igrali sporednu ulogu medju dream teamovima Borg vs fedsi [ tj Kata] ka i mnoga druga bica..
bilo je strasnijih bica kao onaj daud [ tak' nekak' ] u TNGu sta je samo pomislia i unistiata cijelu vrstu [50 milijardi pucana] ......mos mislit ..
I naravo dodje drug Picard i kaze tom "tipu" ..ka.. "ok ak je tako mores ic.....onak napuhano " [a kak' bi drugacije] :shock:
a ovaj u stilu " da shefe ... skuzajte sta san van se uzudija lagat..." .. pokrija se usima ..i u bljesku osa .. ma da umres od smijeha .. bas sam to jucer gleda nisan moga virovat.. da Sisko... idi molin te .. Kata ..nema sanse... hmmm bas cudno da je tako mocan tip pop**ija protiv Borga , naravno mislin na Picarda ... idola generacija ST-ovaca , osim nas nekolicine koji ne kapimo nis...seljaci .. :? :P

@Chaky ne pit previse... boli glava.. :D

Tehnika Pucanstvu !

uto 17 tra, 2007 7:34 pm
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 126 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: