Sada je: ned 28 lip, 2026 5:38 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
 DS9 ruši kanon 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
 DS9 ruši kanon
2367. - TNG - The Host - Tril je na Enterpriseu i nitko na brodu nema pojma da se on sastoji od hosta i simbionta... a da ne spominjem kako izgleda (pjege i to)
2369. - DS9 - prva i sve ostale epizode - Jadzia Dax je na DS9, ali ona je vec casnica flote, znaci da je morala procI Akademiju, a tamo je morala krenuti najranije 2364... dobro tada jos nije imala simbionta, ali sta tamo nije morala proci nikakve medicinske preglede i objasniti kako neki Trili funkcioniraju?
A jos prije nje je Curzon Dax poznavao Siska, i sta mu nije nikad, onako usput, spomenuo "e da, ja imam crva u sebi"??? :?:

Znaci, DS9 rusi kanon, zapalite sve svoje DS9 DVDe, obrisite sve postove gdje se spominje DS9 i vise ga nikad necemo spominjati jer on rusi kanon!!!

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


ned 14 ruj, 2008 11:49 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: DS9 rusi kanon
Trillovi iz TNG-a i Trilovi iz DS9 su nekako razliciti , jer riker je izgubio osobnost kad je hostao trilla simbionta a jadzia nije 8)

Istina , krsi se kanon na neki nacin ali neshvacam zasto da bacimo CD-eve i negledamo seriju :| ( hm da nije ovo boldano pod nekim navodnicima "") ?

_________________
Surviving the new decade


ned 14 ruj, 2008 11:58 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: DS9 rusi kanon
captain je napisao/la:
Istina , krsi se kanon na neki nacin ali neshvacam zasto da bacimo CD-eve i negledamo seriju :| ( hm da nije ovo boldano pod nekim navodnicima "") ?


To je odgovor neEntovcima koji otprilike zele isto za Enterprise, a zanimljivo, kad im kazes da su i druge serije krsile kanon, onda kazu "nema veze"


I neka mi netko objasni kako se In the Pale Moonlight i Section 31 uklapaju u idealnu buducnost kakvu ST zagovara... a bilo je jos slicnih stvari u DS9

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


pon 15 ruj, 2008 12:23 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: DS9 rusi kanon
Neuklapaju se ali to je zato jer idealne buducnosti nema , postoji samo relativno ili vecinski slobodna i tolerantna buducnost ali idealna ne postoji


ja sam inace misljenja da je star trek malo smanjen u idealizmu kako se nebi izgubilo previse gledatelja i kako bi se dobilo jos publike , jer ljudi vole ideale ali vole i nesto sta je kontra ideala , nesto sta bi trebalo bit poligon za borbu koja treba ocuvat te star trek ideale
Ukratko , da je sve super bilo bi nerealno i pomalo dosadno , nerealno je okey ali dosadno u TV industriji nikako ne prolazi

_________________
Surviving the new decade


pon 15 ruj, 2008 12:36 am
Profil
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: DS9 rusi kanon
captain je napisao/la:
Neuklapaju se ali to je zato jer idealne buducnosti nema , postoji samo relativno ili vecinski slobodna i tolerantna buducnost ali idealna ne postoji

Hmmmm.... Nemoj da te Pikardovci čuji ...ček pa ti si "njihov" ?! :mrgreen:
Ajme...memi.....nesmiš tako kontra govorit . Neš više bit cpatain već desetnik (neznam po kineski) . :mrgreen:

captain je napisao/la:
Ukratko , da je sve super bilo bi nerealno i pomalo dosadno , nerealno je okey


Da nije kakva greškica , nerealno je ok !? :shock:

Ono ča oni delaju ni samo "nerealno " ti si mislio na žanr , najgore ča je to kontra svake logike .
Razumiješ i nije čudno da su ljudi rekli dosta tome vjersko-fanatiziranom TNGu ! :mrgreen:

Ka talibani se ponašaju s onin svojim "ubermoralom" .
I naravno krše svaku logiku ludske prirode , ne morala , jer on proizlazi iz našeg bića dio je nas i naših gena !

I zato je bar meni ono ubermoraliziranje u TNG komedija , a vidilo se umalo i tragedija po samu seriju TNG . :-k 8-[

Pozdrav iz zemlje snova

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


pon 15 ruj, 2008 1:56 am
Profil
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: DS9 rusi kanon
DS9 NE RUŠI KANON!

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


pon 15 ruj, 2008 2:54 pm
Profil Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: DS9 rusi kanon
Opet smo u vjerskim vodama !
@T'G :mrgreen: rel miisli da nevidimo dobro ! :wink:

Naravno da ruši ka i TNG , ENT i VOY !

Ovo san podeblja radi T'Grela , čini mi se da on nevidi bro ! :mrgreen:

Pozdrav iz Vatikana

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


pon 15 ruj, 2008 6:03 pm
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: DS9 rusi kanon
ja smatram kako jedino TOS rusi kanon.
jer, postulirajmo za pocetak cinjenicu da TOS rusi kanon.
iz toga se moze zakljuciti, a buduci je TOS prvi nastao, daje u vrijeme snimanja ostalih serija kanon vec srusen.
prema tome ostale serije nemogu rusiti kanon jer se, naprosto, nema vise sto srusiti.
dakle, jedino TOS rusi kanon!

:lolsmjeh:

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pon 15 ruj, 2008 6:33 pm
Profil ICQ Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: DS9 rusi kanon
:lolsmjeh: :lolsmjeh:

Ima tuuuu...nešto , @Ant ! Al najprije da pogledam TOS ! :mrgreen:
Nemogu razglabat ko ne , onih par epizoda je premalo ! :wink:

Pozdrav od Spoka

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


pon 15 ruj, 2008 7:03 pm
Profil
The Traveler
The Traveler
Avatar

Pridružen/a: sub 05 sij, 2008 1:38 pm
Postovi: 1198
Lokacija: In the Pale Moonlight
Naj Serija: TNG
Post Re: DS9 rusi kanon
MacGyver je napisao/la:
2367. - TNG - The Host - Tril je na Enterpriseu i nitko na brodu nema pojma da se on sastoji od hosta i simbionta... a da ne spominjem kako izgleda (pjege i to)
2369. - DS9 - prva i sve ostale epizode - Jadzia Dax je na DS9, ali ona je vec casnica flote, znaci da je morala procI Akademiju, a tamo je morala krenuti najranije 2364... dobro tada jos nije imala simbionta, ali sta tamo nije morala proci nikakve medicinske preglede i objasniti kako neki Trili funkcioniraju?
A jos prije nje je Curzon Dax poznavao Siska, i sta mu nije nikad, onako usput, spomenuo "e da, ja imam crva u sebi"??? :?:

MacGyver je napisao/la:
To je odgovor neEntovcima koji otprilike zele isto za Enterprise, a zanimljivo, kad im kazes da su i druge serije krsile kanon, onda kazu "nema veze"
I neka mi netko objasni kako se In the Pale Moonlight i Section 31 uklapaju u idealnu buducnost kakvu ST zagovara... a bilo je jos slicnih stvari u DS9

@MacGyver, dobro jutro... :mrgreen:
Kad sam ja te stvari spomenuo... :)
Mislim da ima u nekoj raspravi u podforumu Ent... ne da mi se sad tražiti post...

I ja sam nekoliko puta rekao, da nema puno rušenja kanona u ENT-u. Tome se može progledati kroz prste kao što se progledalo kroz prste DS9-u.

A što se ideje Star Treka tiče, ja u isti koš trpam DS9, VOY i ENT.
Captain je rekao u prethodnom postu da su odstupili od idealne budućnosti kako bi privukli publiku...

_________________
Picard: With first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Sisko: There's an old saying: Fortune favors the bold.
Odo: There's no room in justice for loyalty, friendship or love.
slika


pon 15 ruj, 2008 7:06 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: DS9 rusi kanon
...ok... doalzimo do zaključka sa svaki serijal na neki način nekako krši kanon...
...i šta sad?
...gladamo dalje...
(barem ja)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


uto 16 ruj, 2008 2:52 pm
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan