Sada je: ned 28 tra, 2024 10:55 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 52 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
 Zadnja epizoda sedme sezone 
Autor/ica Poruka
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Zadnja epizoda sedme sezone
pahuljica je napisao/la:
ja sam mislila na TNG ali sam automatski napisla ENT jer smo ga frendica i ja tako zvale :zubo:

tako... sada se mozemo sloziti.

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


uto 23 vel, 2010 6:45 pm
Profil ICQ Web stranica
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Zadnja epizoda sedme sezone
Eh, i meni je to sa Siskom i prorocima tako-tako. Mogli su neš drugo smislit. U biti sve to s Prorocima u DS9-u mi je malo meh. Iako kraj DS9-a i nije loš, dobre dvije epke. No daleko od TNG-ovog završetka. Ostali nisu ni blizu.

_________________
slika


pet 26 vel, 2010 3:22 am
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm
Postovi: 1179
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Post Re: Zadnja epizoda sedme sezone
a tko će znat....možda su se scenaristi nadali da će dobiti priliku vratiti siska svojoj obitelji odnosno na postaju putem filma ali se nažalost nije snimao niti sa ds9 niti sa voyager postavom...što mislim da je ogroman propust i nemarnost paramounta....e to će reći naravno ono .. e kad su mogli dati TNG ekipi da snimi čak ČETIRI filma onda stvarno nije bilo korektno ne samo prema DS9 i voyageru nego općenito oko razvoja radnje u star treku...no tako je to kad Paramount ima neke svoje "ideje".......


pet 26 vel, 2010 5:45 pm
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Zadnja epizoda sedme sezone
alfa_Q je napisao/la:
a tko će znat....možda su se scenaristi nadali da će dobiti priliku vratiti siska svojoj obitelji odnosno na postaju putem filma ali se nažalost nije snimao niti sa ds9 niti sa voyager postavom...što mislim da je ogroman propust i nemarnost paramounta....e to će reći naravno ono .. e kad su mogli dati TNG ekipi da snimi čak ČETIRI filma onda stvarno nije bilo korektno ne samo prema DS9 i voyageru nego općenito oko razvoja radnje u star treku...no tako je to kad Paramount ima neke svoje "ideje".......

Slažem se da je veliki propust što nisu radili st filmove u kojima bi se isprepletali i TNG, DS9 i VOY.

Bilo bi puno bolje da su radili filmove u kojima se pojavljuju likovi iz svih st serija ( 24 st. ) i da oni nekako svi zajedno pomažu oko nekog zadatka ili slično.


ned 28 vel, 2010 7:57 pm
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Zadnja epizoda sedme sezone
tako nesto bi proslo kod nekakvih TV filmova, ali ne i na velikom platnu.
za kino ti je veliki problem ocekivati da su gledatelji unaprijed upoznati sa tri serije od po sedam sezona. vec i sam TNG je bio previse prtljage.

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pon 01 ožu, 2010 12:29 am
Profil ICQ Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Zadnja epizoda sedme sezone
Ako bi priča bila takva da ne zahtjeva neko veliko predznanje, onda bi i moglo proći. Premda ja nebi imala ništa protiv TV filmova također ili onih direktnih na DVD.


pon 01 ožu, 2010 2:30 am
Profil
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: Zadnja epizoda sedme sezone
petividi je napisao/la:
totalno razocaranje, od retardiranih pah utvara, do totalno besmislenog sukoba izmedju siska i dukata kao da su kauboji , a ne neki proroci licilo mi je na sukob iz nekog trash karate filma.

Tolka se fama digla o tim prorocima i pah utvarama covjek bi mislio da ce o njima ovisiti rat kad ono totalno retardirani dukat sa crvenim ocima, sisko se teleportira u vatrene pecine i jurisa na njega sa celom, totalno besmisleno i nelogicno i krivo!!

tako su zasrali taj dio sa prorocima da je to nesto strasno, pocevsi od kosta mojana koji baca fireballove , wtf, do siska koji kao da je nestao onda kad je trebao odigrati kljucnu ulogu, unistili su njegov lik i pricu koja se dugo gradila bez ikakvog razloga.

:rotfl:

Tako sam se dobro nasmijala na ovo. Baš mi je to trebalo. :lolsmjeh:

I u potpunosti se slažem. Valjda im je ponestalo sredstava za snimanje epske bitke, pa su se njih dvojica samo "počupala" u špilji. Praktično i jeftino rješenje.

_________________
Image


sri 28 svi, 2014 7:05 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 52 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan