Sada je: ned 28 lip, 2026 5:40 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Povratak DS9-a? 
Autor/ica Poruka
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Povratak DS9-a?
DS9 će se vratiti kad tad.... :hail:
Nada postoji. :startrek058: A nije toliko negativno da je pola posade otišlo bar će priliku dobiti mlađi časnici puni želje za pustolovinama i dokazivanjima....


ned 12 srp, 2009 12:35 am
Profil
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Zadnja epizoda sedme sezone
PrincMatias je napisao/la:
DS9 će se vratiti kad tad.... :hail:


Sumnjam. :?

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


uto 14 srp, 2009 7:00 pm
Profil
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: ned 19 tra, 2009 1:26 pm
Postovi: 108
Lokacija: Quark's Bar
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: Insurrection
Koje si vrste?: ferengi
Post Re: Zadnja epizoda sedme sezone
a mogli bi jedan film, defiant istraziva alfu i prolazi skoz breensko podrucje i otkriva nove vrste, i neki rat, ulaze ferengiji otkriva se romulanska ptica, stizu kardasijanci, i s nekog planeta dodu jam hadari zaboravljeni od svih...bla bla bla. :shocked:

_________________
resistance is futile!
slika


pon 20 srp, 2009 3:12 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Povratak DS9-a?
Nema šanse da se DS9 ikad više vrati. Jednostavno ne postoji dovoljan interes.


pon 20 srp, 2009 3:21 pm
Profil Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Povratak DS9-a?
_Oz je napisao/la:
Nema šanse da se DS9 ikad više vrati. Jednostavno ne postoji dovoljan interes.

Priča DS9-a je završena...
Dovoljan dokaz tome je taj da je Sisko napustio ovaj svijet i pridružio se Prorocima... a nekako sumnjam da bi radili dalje DS9 bez Siskoa...

_________________
Image


pon 20 srp, 2009 4:13 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Povratak DS9-a?
Suikotreki je napisao/la:
_Oz je napisao/la:
Nema šanse da se DS9 ikad više vrati. Jednostavno ne postoji dovoljan interes.

Priča DS9-a je završena...
Dovoljan dokaz tome je taj da je Sisko napustio ovaj svijet i pridružio se Prorocima... a nekako sumnjam da bi radili dalje DS9 bez Siskoa...

Istina. A za one kojima baš DS9 toliko fali, relaunch romana ima na tone. Evo, baš ih trekmovie.com obrađuje u svom "DS9 relaunch guideu"


pon 20 srp, 2009 5:44 pm
Profil Web stranica
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: Povratak DS9-a?
Pa Sisko je samo privremeno otišao kod Proroka da nauči neke stvari i može se vratiti kad poželi, jednog lijepog i sunčanog dana.... :zubo:


pon 27 srp, 2009 1:59 am
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Povratak DS9-a?
...ja neznam kaj si si ti zabrijao... :roll:

...ali DS9 da su htjeli iako vratiti napravili bi film jedan ili dva s tom posadom... :P

...ali kako Oz kaže... nije bilo interesa...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sri 29 srp, 2009 8:12 pm
Profil ICQ Web stranica
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Povratak DS9-a?
Mr.bobo je napisao/la:
...ja neznam kaj si si ti zabrijao... :roll:


Mislim da je apelirao na to kad je rekao Cassidy da ne zna kad će se vratiti. Nije rekao da se neće vratiti.

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


čet 30 srp, 2009 12:05 am
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Povratak DS9-a?
ma po meni bi DS9 bio najnepovoljniji za ozivljavanje.
on je valjda od svih trek serija najpostenije zavrsio.
prica je gotova, i ljepo su je zgotovili.
stvari imaju glavu i rep, i to je to.
po meni nema smisla vise po tome prckati.

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


čet 30 srp, 2009 2:09 am
Profil ICQ Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Povratak DS9-a?
Ant je napisao/la:
ma po meni bi DS9 bio najnepovoljniji za ozivljavanje.
on je valjda od svih trek serija najpostenije zavrsio.
prica je gotova, i ljepo su je zgotovili.
stvari imaju glavu i rep, i to je to.
po meni nema smisla vise po tome prckati.

Potpis... Ovaj... Oz approves! :thumbs2:


čet 30 srp, 2009 2:15 am
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Povratak DS9-a?
Ant je napisao/la:
ma po meni bi DS9 bio najnepovoljniji za ozivljavanje.
on je valjda od svih trek serija najpostenije zavrsio.
prica je gotova, i ljepo su je zgotovili.
stvari imaju glavu i rep, i to je to.
po meni nema smisla vise po tome prckati.



...ja se baš i ne bi složio...
...pitanje Siska je ostalo visiti u zraku...
...i to je ono što me najviše smeta...

...mogli su ga vratiti... :beee:

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 30 srp, 2009 3:00 am
Profil ICQ Web stranica
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Povratak DS9-a?
Mr.bobo je napisao/la:
...ja se baš i ne bi složio...
...pitanje Siska je ostalo visiti u zraku...
...i to je ono što me najviše smeta...

...mogli su ga vratiti... :beee:

ha, cuj, to je vise stvar osobnog ukusa.
volis li vise kad ti doslovno nacrtaju sve sto se dogodilo ili volis da ti ostave i malo prostora za razmisljanje.
ali ako mene pitas, ne volim bas kada mi serviraju zavrsene zivotne price svih likova i pokusaju me uvjeriti da su zivjeli sretno do kraja zivota.
realno gledano, ako su u sedam godina privukli toliko problema, koja je sansa da ce sada odjednom zivjeti mirno iducih cetrdesetak godina?

a sto se samoga Siska tice, po meni je njegova prica zavrsila. DS9 govori o njegovom sazrijevanju kao casnika i vođe, o njegovom emocionalnom oporavku, o njegovom odgajanju sina. sve to je do kraja serije zavrseno. i doslo je vrijeme da on krene u neke nove pustolovine, ali to vise nije na ovoj seriji da nam pokazuje.
isto tako mislim da ne bi bilo potrebno da nam pokazuju daljnji tijek veze između Bashira i Ezri. ja sam sretan sto su oni napokon zavrsili zajedno, nakon sto ju je on ganjao sedam godina. to kako ce njih dvoje sada provoditi vrijeme nije premisa ove serije.

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


čet 30 srp, 2009 10:34 am
Profil ICQ Web stranica
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: Povratak DS9-a?
_Oz je napisao/la:
Istina. A za one kojima baš DS9 toliko fali, relaunch romana ima na tone. Evo, baš ih trekmovie.com obrađuje u svom "DS9 relaunch guideu"


...šta bi dala da se dokopam tih knjiga =P~ =P~ =P~

...i ja bih voljela da se snimio kakav film o njima, ali ocito nije pokupio takav interes publike kao TNG da se snimi film...a sada mislim da bi vec bilo kasno jer ja bih osobno voljela ponovo vidjeti iste glumce u svojim ulogama a ne neke nove...

_________________
slika


pon 03 kol, 2009 3:22 pm
Profil YIM Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Povratak DS9-a?
pahuljica je napisao/la:
_Oz je napisao/la:
Istina. A za one kojima baš DS9 toliko fali, relaunch romana ima na tone. Evo, baš ih trekmovie.com obrađuje u svom "DS9 relaunch guideu"


...šta bi dala da se dokopam tih knjiga =P~ =P~ =P~

Neke od tih knjiga imaju u VBZ knjižarama (naravno, nisu prevedene).

No, postoje naravno i alternativne metode :vrazicak1:


pon 03 kol, 2009 3:39 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan