Sada je: sub 20 tra, 2024 7:49 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 73 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
 Najveće mane TNG-a 
Autor/ica Poruka
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Najveće mane TNG-a
Najveća mana TNG-a su Picard i Riker. Ne znam tko mi je iritantniji od njih dvoje. Te uloge su trebali dobiti mlađi privlačniji glumci.


sri 06 sij, 2010 8:37 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Najveće mane TNG-a
Najveca mana TNG-a je to sta ga je Rai gledala :cry:

_________________
Surviving the new decade


sri 06 sij, 2010 9:26 pm
Profil
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Najveće mane TNG-a
Suikotreki je napisao/la:
Miki je napisao/la:
E pa zato TNG ima Datu koji je turbologičan. I nema emocije :P

Data-u smo vidjeli i kako se smijao i bio uplašen...
Jednog Spocka nismo imali prilike vidjeti... :mrgreen:



au contare (valjda se tako piše)

dobro se sijećam epizode kad se spock smijao
i onda se vulkanski durio ostatak epizode

data nije mana tng-u... on mu je bonus dodatak

_________________
It is smaller on the outside!


sri 06 sij, 2010 10:12 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Najveće mane TNG-a
au contraire se piše
sjećam se piše

Data nije spomenut u negativnom kontekstu. A ti Raitara, jel možeš objasnit zašto su Picard i Riker iritantni ili samo voliš lupat bezveze?


sri 06 sij, 2010 10:17 pm
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Najveće mane TNG-a
Miki je napisao/la:
au contraire se piše
sjećam se piše

Data nije spomenut u negativnom kontekstu. A ti Raitara, jel možeš objasnit zašto su Picard i Riker iritantni ili samo voliš lupat bezveze?


Ne želiš to, vjeruj mi... :mrgreen: Uostalom, njeno objašnjenje je tu. Picard i Riker su morali biti mladi i zgodni. :roll:

_________________
slika


sri 06 sij, 2010 10:21 pm
Profil Web stranica
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Najveće mane TNG-a
Pa nije ni Janeway baš u cvijetu mladosti =;


sri 06 sij, 2010 11:13 pm
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Najveće mane TNG-a
Miki je napisao/la:
Pa nije ni Janeway baš u cvijetu mladosti =;

Nije u cvijetu mladosti, ali u četrdesetim je godinama, u pravim godinama za kapetana.

Picard je u 60-etim godinama, jednostavno prestar, a Riker bi trebao bit kapetan, a ne vječni prvi časnik i još se onako nadebljati.


čet 07 sij, 2010 12:21 am
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Najveće mane TNG-a
Miki je napisao/la:
au contraire se piše
sjećam se piše

Data nije spomenut u negativnom kontekstu. A ti Raitara, jel možeš objasnit zašto su Picard i Riker iritantni ili samo voliš lupat bezveze?

Evo ovo sam već napisala u jednoj drugoj temi, ali mogu ponoviti opet.

1.Užasno iritantnog čajo-lokača, francuza sa britanskim naglaskom, ćelavog đeda Picarda. Meni najgori kapetan star treka ikad. Čim ga vidim dođe mi da okrenem kanal. A njegov glas me uspavljuje. Uglavnom izabrali su bezveze glumca da glumi kapetana nije ni ravan Kirku.

2. Iritantni Riker. Izgleda ko neki kako sam već jednom spomenila Američki kamijonđija, sa golemim pivskim trbuhom i zapuštenom bradom. Još mu samo fali gajba piva u jednoj ruci a vreća fast fooda u drugoj. Naj iritantnije mi je kad on i Picard glume neke zavodnike.

3 Enterprise-D je nekad najjači brod a nekad najslabiji kojeg može uništit i klingonska ptica grabljivica.

4. Enterprise je uništio borgovsku kocku koristeći samo deflektor, a u TNG- u se borg može uništit i kompliciranim matematičkim zadatkom. Blesavo.

5. Blesav početak i kraj serije.

6. Picard uvijek izbjegava i najmanji sukob i dopušta da ga svi gaze.


čet 07 sij, 2010 12:24 am
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Najveće mane TNG-a
T'Rapavi je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
Evo ovo sam već napisala u jednoj drugoj temi, ali mogu ponoviti opet.

...


:shock: :shocked: :zgrožen:

Šokiran sam... :zubo:

A glede ostalih gluparija, mogu samo reć kako je sreća što imaš tako puno istomišljenika. :mrgreen:

Pa začudio bi se koliko ih ima. :wink:

A osim toga, koga briga što se nekom drugom sviđa. Ja imam svoje mišljenje, ne gledam u drugih što trebam voljeti ili misliti.
[-X


čet 07 sij, 2010 12:55 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Najveće mane TNG-a
Ha dobro... svatko ima pravo na svoje mišljenje...

A moje je da za Trek nije previše bitno koliko su glumci lijepi i mladi. Trek gledam radi drugih stvari, a ako se želim diviti mladim lijepim ljudima, lako okrenem na Baywatch ili neku teen seriju :P

RAI'TARA je napisao/la:
2. Iritantni Riker. Izgleda ko neki kako sam već jednom spomenila Američki kamijonđija, sa golemim pivskim trbuhom i zapuštenom bradom. Još mu samo fali gajba piva u jednoj ruci a vreća fast fooda u drugoj. Naj iritantnije mi je kad on i Picard glume neke zavodnike.
Znaš li da je Teddei istekao ban? 8-[

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 07 sij, 2010 1:13 am
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Najveće mane TNG-a
Još jedna mana TNG-a su neke čudne tehnologije i pojave koje se pojave u samo jednoj epizodi.

Recimo solitonski val, za koji se govori da je revolucionarni način putovanja svemirom, što je bedastoća jer je po viđenom warp puno bolji.

Zatim to što Enterprise može poslužiti i kao gromobran planetu, oživjeti umiruću zvijezdu, pa čak i uništiti ju.

Zatim onaj uređaj koji je replicirao Worfovu kralježnicu. Pitam se zašto ga onda nisu dalje koristili kad je tako super.


čet 07 sij, 2010 3:19 am
Profil
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Najveće mane TNG-a
mislim da picard tada nije u 60-ima...

prije kasnim četrdesetima

_________________
It is smaller on the outside!


čet 07 sij, 2010 1:16 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Najveće mane TNG-a
RAI'TARA je napisao/la:
Evo ovo sam već napisala u jednoj drugoj temi, ali mogu ponoviti opet.

1.Užasno iritantnog čajo-lokača, francuza sa britanskim naglaskom, ćelavog đeda Picarda. Meni najgori kapetan star treka ikad. Čim ga vidim dođe mi da okrenem kanal. A njegov glas me uspavljuje. Uglavnom izabrali su bezveze glumca da glumi kapetana nije ni ravan Kirku.


A šta si ti očekivala, da kapetan flagshipa Federacije bude neki frajer od 20-25 godina :roll:
Što se tiče čaja ja ga također volim popit, te mi čak više paše od kave (koju pije tvoja baba Janeway na hektolitre) :P
I po čemu je to Picard najgori kapetan? :roll: Po tome što je više puta spasio Zemlju i Federaciju od Borga, Romulanaca, Remanaca...? Ja bi prije rekao da je Janewayica najgori kapetan ikad, jer je ona prvenstveno kriva zbog čega je Voyager zaglavio u Delti :P
Također mi nije jasno kak te njegov glas uspavljuje :P Picard ima baš autoritativan, odlučan i čvrst glas (pogotovo kad podvikne) :wink:
I Patrick Stewart je također jedan od najboljih glumaca u čitavom Treku, osvojio je brojne nagrade i još će sad dobit titulu viteza, što uvelike dokazuje da si ti strašno u krivu :P
BTW ak hoćeš gledat mlade glumce i glumice uvijek imaš teen serije, baywatch, internet...kao što je Cviček već spomenuo :wink:


RAI'TARA je napisao/la:
2. Iritantni Riker. Izgleda ko neki kako sam već jednom spomenila Američki kamijonđija, sa golemim pivskim trbuhom i zapuštenom bradom. Još mu samo fali gajba piva u jednoj ruci a vreća fast fooda u drugoj. Naj iritantnije mi je kad on i Picard glume neke zavodnike.


Pa taman da Riker izgleda ko američki kamiondžija ja ne kužim šta imaš ti protiv takvih ljudi. Uostalom ti američki kamiondžije (pogotovo oni u Kanadi i na Aljasci - ako si gledala emisiju ''Kraljevi leda'') rade prilično častan i težak posao tak da nemoj vrijeđat bezveze :P Također mi nije jasno šta imaš protiv pive i fast fooda :-k ajoj da zaboravio sam - ti si manekenka pa moraš jest samo zdravu hranu :roll:
Stvarno ne kužim šta ti je taj čovjek tolko skrivio da ga moraš tolko popljuvat :P


RAI'TARA je napisao/la:
3 Enterprise-D je nekad najjači brod a nekad najslabiji kojeg može uništit i klingonska ptica grabljivica.


:-k iskreno se ne sjećam kad se ovo dogodilo te se ponovno pitam da li smo mi gledali isti Trek ili ti moraš ponovno gledat TNG :roll:

RAI'TARA je napisao/la:
4. Enterprise je uništio borgovsku kocku koristeći samo deflektor, a u TNG- u se borg može uništit i kompliciranim matematičkim zadatkom. Blesavo.


Da, glavno da Voyager može uništit Borg kocku/sferu uz pomoć raznih tehnologija iz budućnosti, infiltriranih radilica i svog slabog naoružanja :roll:

RAI'TARA je napisao/la:
5. Blesav početak i kraj serije.


Početak je baš kako treba bit, kad Enterprise tek izlazi iz spacedocka i Picard dobiva zapovjedništvo nad njime :wink:

RAI'TARA je napisao/la:
6. Picard uvijek izbjegava i najmanji sukob i dopušta da ga svi gaze.


Baš i nebih rekao. On većinu stvari riješava na diplomatski načinu, za razliku od Janewayice koja je laka na okidaču :P

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


čet 07 sij, 2010 2:17 pm
Profil YIM Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Najveće mane TNG-a
Sovereign je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
Evo ovo sam već napisala u jednoj drugoj temi, ali mogu ponoviti opet.

1.Užasno iritantnog čajo-lokača, francuza sa britanskim naglaskom, ćelavog đeda Picarda. Meni najgori kapetan star treka ikad. Čim ga vidim dođe mi da okrenem kanal. A njegov glas me uspavljuje. Uglavnom izabrali su bezveze glumca da glumi kapetana nije ni ravan Kirku.


A šta si ti očekivala, da kapetan flagshipa Federacije bude neki frajer od 20-25 godina :roll:
Što se tiče čaja ja ga također volim popit, te mi čak više paše od kave (koju pije tvoja baba Janeway na hektolitre) :P
I po čemu je to Picard najgori kapetan? :roll: Po tome što je više puta spasio Zemlju i Federaciju od Borga, Romulanaca, Remanaca...? Ja bi prije rekao da je Janewayica najgori kapetan ikad, jer je ona prvenstveno kriva zbog čega je Voyager zaglavio u Delti :P
Također mi nije jasno kak te njegov glas uspavljuje :P Picard ima baš autoritativan, odlučan i čvrst glas (pogotovo kad podvikne) :wink:
I Patrick Stewart je također jedan od najboljih glumaca u čitavom Treku, osvojio je brojne nagrade i još će sad dobit titulu viteza, što uvelike dokazuje da si ti strašno u krivu :P
BTW ak hoćeš gledat mlade glumce i glumice uvijek imaš teen serije, baywatch, internet...kao što je Cviček već spomenuo :wink:


RAI'TARA je napisao/la:
2. Iritantni Riker. Izgleda ko neki kako sam već jednom spomenila Američki kamijonđija, sa golemim pivskim trbuhom i zapuštenom bradom. Još mu samo fali gajba piva u jednoj ruci a vreća fast fooda u drugoj. Naj iritantnije mi je kad on i Picard glume neke zavodnike.


Pa taman da Riker izgleda ko američki kamiondžija ja ne kužim šta imaš ti protiv takvih ljudi. Uostalom ti američki kamiondžije (pogotovo oni u Kanadi i na Aljasci - ako si gledala emisiju ''Kraljevi leda'') rade prilično častan i težak posao tak da nemoj vrijeđat bezveze :P Također mi nije jasno šta imaš protiv pive i fast fooda :-k ajoj da zaboravio sam - ti si manekenka pa moraš jest samo zdravu hranu :roll:
Stvarno ne kužim šta ti je taj čovjek tolko skrivio da ga moraš tolko popljuvat :P


RAI'TARA je napisao/la:
3 Enterprise-D je nekad najjači brod a nekad najslabiji kojeg može uništit i klingonska ptica grabljivica.


:-k iskreno se ne sjećam kad se ovo dogodilo te se ponovno pitam da li smo mi gledali isti Trek ili ti moraš ponovno gledat TNG :roll:

RAI'TARA je napisao/la:
4. Enterprise je uništio borgovsku kocku koristeći samo deflektor, a u TNG- u se borg može uništit i kompliciranim matematičkim zadatkom. Blesavo.


Da, glavno da Voyager može uništit Borg kocku/sferu uz pomoć raznih tehnologija iz budućnosti, infiltriranih radilica i svog slabog naoružanja :roll:

RAI'TARA je napisao/la:
5. Blesav početak i kraj serije.


Početak je baš kako treba bit, kad Enterprise tek izlazi iz spacedocka i Picard dobiva zapovjedništvo nad njime :wink:

RAI'TARA je napisao/la:
6. Picard uvijek izbjegava i najmanji sukob i dopušta da ga svi gaze.


Baš i nebih rekao. On većinu stvari riješava na diplomatski načinu, za razliku od Janewayice koja je laka na okidaču :P

1. Da ja očekujem da kapetan flag-shipa bude mladi frajer, a ne oronuli starac, prestar za tu poziciju.

Puno bolje zvuči kad Janeway pije kavu, nego kad ćelavi đedo Picard mlako pije čaj.
Picard je najgori kapetan zato jer je mlak, zapravo ako ćemo tako gledati na stvari onda je on skrivio invaziju borga na zemlju, kao i brojne incindente sa romulancima.

Janeway je naprotiv više puta pokazala hrabrost i veluku sposobnost žrtvovanja koju Picard nema baš tim činom što je ostala u Delti da spasi jedan narod.

Picard govori kao da recitira uspavanku, dosadno ga je slušati. Nema ništa autoritativno u njegovom glasu.

Već sam rekla jednom i reći ću opet, on je loš glumac. Svaku je svoju ulogu odglumio jednako. Koji god njegov lik gledao, vidjet ćeš samo Picarda sa drugim imenom.


2. Ne poštujem previše ljude koji ne drže do sebe i koji se zapuštaju.
Riker je jedan od njih. Svakom sezonom je bio sve deblji i deblji.
A protiv kamionđija imam jako puno toga.

A hrabri su oni koji spašavaju živote, a ne oni koji zbog osobne zarade voze kamione po ledu.


3. U hrpi epizoda. Niti jedan brod nije bio toliko varijabilan po snazi. U jednoj epizodi može uništiti, oživjeti zvijezdu, a u drugoj ga može uništiti neki brodić.

4. Voyager je koristio svoje snažno oružije u borbi protiv borga.
A u TNG-u su izmišljali razne izgovore glupaste.
Poput uništenja borga deflektorom ( alatom za sve probleme u TNG-u ), te najveća glupost od svega, onim teoremom. Nebi da su borgovi takvi debili.


5. Ne ne vidi se nikakvo porinuće Enterprisea. Niti je dat nikakav razlog zašto smo počeli pratiti pustolovine tog broda.
Samo tako bezveze počeli smo pratiti taj brod i samo onda bezveze smo prestali sa tim.
Serija nije imala nikakvu glavnu temu niti serijski arc.
Zapravo je bila reciklirana verzija TOS-a.


6. Zbog tog njegova diplomatskog riješenja i jest napravio hrpu gluposti i loših odluka.

Janeway je kao Kirk i Sisko, znala procjeniti kad diplomacija ne pali.


čet 07 sij, 2010 3:28 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am
Postovi: 1054
Post Re: Najveće mane TNG-a
celav je [-(

_________________
http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234

http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view&current=IMG_1855_resize.jpg


uto 12 sij, 2010 5:44 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 73 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan