Sada je: čet 28 ožu, 2024 2:54 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća
 TNG - najserija? 
Autor/ica Poruka
Valkyrie
Avatar

Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm
Postovi: 2711
Lokacija: mental asylum
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: foundation and empire
Post Re: TNG - najserija
Suikotreki je napisao/la:
Ali ja ovdje ne govorim protiv tebe osobono... i nije problem to što ti je TNG najdraža serija... pa imaš pravo na to.
Nego ovdje je problem što pojedinci ovdje sustavno dižu TNG u nebesa a serijale poput VOY a pogotovo ENT pljuju i omaložavaju da je to strašno...
I onda te ja pitam kako bi ti reagirala na to da ti je ENT najdraža serija... a da skupina ljudi već zadnjih pola godine stalno pljuje po likovima, brodovima, radnji... praktički po svemu što je tebi drago i što cijeniš...
U tom je problem... i ja to mogu ignorirat al do određene granice...
Jer svaki serijal ima svojih mana (pa tako i sveti TNG)... i do sad nisam isticao te mane zbog poštovanja prema onima kojima je to najbolja serija...
ALI ako se njihovo vrijeđanje ENT-a ne prekine... zašto ja onda nebi vrijeđao TNG?
I za kraj ja ne želim da se ljudima ovdje sviđa ENT... već samo da ga poštuju. Ako ti se ne sviđa, nemoj ga komentirat i točka... kraj rasprave...
I sve dok to određena skupina TNG-ovaca ne shvati ovaj "hladan rat" neće prestat.


vjeruj mi,znam kak ti je.i meni je velika idiotarija ovo prepucavanje dok ljudi konstantno vrijedaju neki serijal.mislim ne svida ti se i kaj sad,ne moras konstantno po tome sr*ti.mislim ja nemam namjeru vrijedati neki serijal jer se meni ne dopada,ja cu samo reci zakaj mi se ne dopada ali ne u namjeri da ga sad zblatim do krajnjih granica jer svaki serijal ima i mana i vrlina.

mislim ljudi koji pisu komentare tipa ENT/VOY/TNG itd. je sr*nje,a ne znam sad DS9/TOS itd. je najbolji jednostavno si mogu nagurati kondom na glavu i ugusiti se. ](*,)

_________________
No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)


pon 30 ožu, 2009 7:59 pm
Profil
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: TNG - najserija
alien she je napisao/la:
Suikotreki je napisao/la:
Ali ja ovdje ne govorim protiv tebe osobono... i nije problem to što ti je TNG najdraža serija... pa imaš pravo na to.
Nego ovdje je problem što pojedinci ovdje sustavno dižu TNG u nebesa a serijale poput VOY a pogotovo ENT pljuju i omaložavaju da je to strašno...
I onda te ja pitam kako bi ti reagirala na to da ti je ENT najdraža serija... a da skupina ljudi već zadnjih pola godine stalno pljuje po likovima, brodovima, radnji... praktički po svemu što je tebi drago i što cijeniš...
U tom je problem... i ja to mogu ignorirat al do određene granice...
Jer svaki serijal ima svojih mana (pa tako i sveti TNG)... i do sad nisam isticao te mane zbog poštovanja prema onima kojima je to najbolja serija...
ALI ako se njihovo vrijeđanje ENT-a ne prekine... zašto ja onda nebi vrijeđao TNG?
I za kraj ja ne želim da se ljudima ovdje sviđa ENT... već samo da ga poštuju. Ako ti se ne sviđa, nemoj ga komentirat i točka... kraj rasprave...
I sve dok to određena skupina TNG-ovaca ne shvati ovaj "hladan rat" neće prestat.


vjeruj mi,znam kak ti je.i meni je velika idiotarija ovo prepucavanje dok ljudi konstantno vrijedaju neki serijal.mislim ne svida ti se i kaj sad,ne moras konstantno po tome sr*ti.mislim ja nemam namjeru vrijedati neki serijal jer se meni ne dopada,ja cu samo reci zakaj mi se ne dopada ali ne u namjeri da ga sad zblatim do krajnjih granica jer svaki serijal ima i mana i vrlina.

mislim ljudi koji pisu komentare tipa ENT/VOY/TNG itd. je sr*nje,a ne znam sad DS9/TOS itd. je najbolji jednostavno si mogu nagurati kondom na glavu i ugusiti se. ](*,)

E pa upravo to...
Glavno da se razumijemo... Ne trebamo svi voliti isti ST serijal... i može ono što je meni najbolji tebi biti najlošiji... al da međusobno poštujemo mišljenja... a samim time i te serijale.
I ok priznajem tad kad sam napisao "da su svi TNG-ovci zadrti"... da generalizirao sam...Al u svoju obranu mogu reći da sam tad bio isprovociran... i da inače nereagiram tako...

_________________
Image


pon 30 ožu, 2009 8:13 pm
Profil
Valkyrie
Avatar

Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm
Postovi: 2711
Lokacija: mental asylum
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: foundation and empire
Post Re: TNG - najserija
Suikotreki je napisao/la:
E pa upravo to...
Glavno da se razumijemo... Ne trebamo svi voliti isti ST serijal... i može ono što je meni najbolji tebi biti najlošiji... al da međusobno poštujemo mišljenja... a samim time i te serijale.
I ok priznajem tad kad sam napisao "da su svi TNG-ovci zadrti"... da generalizirao sam...Al u svoju obranu mogu reći da sam tad bio isprovociran... i da inače nereagiram tako...


ma znam u redu,drago mi je kaj ima ovdje normalnih i civiliziranih ljudi.mislim svaki kulturan covjek postuje tude misljenje,al nekima ocito fale maniri.

_________________
No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)


pon 30 ožu, 2009 8:19 pm
Profil
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: TNG - najserija
alien she je napisao/la:
ma znam u redu,drago mi je kaj ima ovdje normalnih i civiliziranih ljudi.mislim svaki kulturan covjek postuje tude misljenje,al nekima ocito fale maniri.

Negdje na petoj stranici ove teme sam upozoravao na poštivanje tuđeg mišljenja, no vidim da to nije ostavilo nekog utjecaja na pojedince dok su se nastavili prepucavati do jedanaeste stranice. :thumbs3:
Čast Iznimkama. :sesir2:

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


pon 30 ožu, 2009 8:23 pm
Profil ICQ
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: TNG - najserija
Meni je TNG najlošija od 5 star trek serija.
Sve ostale st serije imaju bolju i zanimljiviju radnju, i puno su kompletnije.
TNG je nedorečen.

Tako da mi ni izbliza TNG nije naj st serija.
O:)


čet 07 sij, 2010 10:20 pm
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: TNG - najserija
RAI'TARA je napisao/la:
Meni je TNG najlošija od 5 star trek serija.
Sve ostale st serije imaju bolju i zanimljiviju radnju, i puno su kompletnije.
TNG je nedorečen.

Tako da mi ni izbliza TNG nije naj st serija.
O:)


Ova tema je za fanove TNG-a. Tebi nije najbolji, meni kao i mnogim drugima jest. Ova tema je za takve fanove. O:)

:zubo:

_________________
slika


čet 07 sij, 2010 10:39 pm
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: TNG - najserija
T'Rapavi je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
Meni je TNG najlošija od 5 star trek serija.
Sve ostale st serije imaju bolju i zanimljiviju radnju, i puno su kompletnije.
TNG je nedorečen.

Tako da mi ni izbliza TNG nije naj st serija.
O:)


Ova tema je za fanove TNG-a. Tebi nije najbolji, meni kao i mnogim drugima jest. Ova tema je za takve fanove. O:)

:zubo:

Pa ako se ne varam OZ je rekao da se ova tema ne treba preimenovati jer nije samo za fanove TNG-a, već se na ovoj temi smije i hvaliti i kuditi TNG. [-X

I da nadodam, TNG je treća st serija koju sam gledala. Ili prva ( jer sam nekoliko scena vidjela prije voy-a, ali kako nisam gledala cijelu epizodu već sam onako bez veze vrtila kanale, pa sam naišla na Worfa i prepala sam ga se i na brzinu okrenila kanal..........ps imala sam 5-6 god, mislim :D ).

Kad sam ga gledala nije imao ono nešto.
Neki su efekti bili lošiji od onih u TOS-u. Gluma nekih glumaca je bila očajna.
Cjelokupna tema reciklirana iz TOS-a.

Plus Iritantan Kapetan i prvi časnik. Likovi koji imaju općenito najveću minutažu u st-u.

To mi je srozalo tu seriju.

Svaka druga st serija imala je ono nešto što TNG nije imao.
TNG je onako pomalo ''Trash'' osamdesetih.
O:)


pet 08 sij, 2010 11:35 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: TNG - najserija
T'Rapavi je napisao/la:
Ova tema je za fanove TNG-a. Tebi nije najbolji, meni kao i mnogim drugima jest. Ova tema je za takve fanove. O:)

:zubo:

U Q space-u smo se složili da se u temama čiji naslovi sadrže diskutabilnu tvrdnju može diskutirati.

Kritike na račun serija iz tih naslova su prihvatljive dokle god ne prelaze u spam i trollanje.


pet 08 sij, 2010 11:43 pm
Profil Web stranica
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: TNG - najserija?
TNG je TNG i bolji je od Voy-a. :baeh:


ned 10 sij, 2010 12:15 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm
Postovi: 2054
Lokacija: Uncanny Valley
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: h+
Koje si vrste?: Da
Post Re: TNG - najserija?
PrincMatias je napisao/la:
TNG je TNG i bolji je od Voy-a. :baeh:

Tko si ti, i što si učinio s Matiasom?

_________________
MAKE LOVE, NOT SPAM!


ned 10 sij, 2010 12:21 am
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: TNG - najserija?
PrincMatias je napisao/la:
TNG je TNG i bolji je od Voy-a. :baeh:

Naglasak na tebi.
Meni nije.
:baeh:

Još jedan nedostatak TNG-a je nedostatak Vulkanaca. Prvih aliena u star treku općenito.


ned 10 sij, 2010 12:55 am
Profil
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: TNG - najserija?
RAI'TARA je napisao/la:
PrincMatias je napisao/la:

[color=#80FF00]Još jedan nedostatak TOS-a je nedostatak Vulkanaca. Prvih aliena u star treku općenito.
[/b]


Spock? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


ned 10 sij, 2010 12:56 am
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: TNG - najserija?
PrincMatias je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
PrincMatias je napisao/la:

[color=#80FF00]Još jedan nedostatak TOS-a je nedostatak Vulkanaca. Prvih aliena u star treku općenito.
[/b]


Spock? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


On je polu... #-o :zubo: :vulcan:

_________________
slika


ned 10 sij, 2010 1:00 am
Profil Web stranica
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: TNG - najserija?
Isto je to skoro.. Vulkanac je on.. =D>


ned 10 sij, 2010 2:15 pm
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: TNG - najserija?
PrincMatias je napisao/la:
Isto je to skoro.. Vulkanac je on.. =D>


Ti bi se dobro slagao s Teddeom :zubo:

RAI'TARA je napisao/la:
Još jedan nedostatak TNG-a je nedostatak Vulkanaca. Prvih aliena u star treku općenito.


E vidis, meni to nije uopce nedostatak... Cak stovise, drago mi je sto nisu stavili Vulkanca kao stalnog clana posade... To bi mi zbilja bilo kopiranje TOS-a.... Ovako se Vulkanci tu i tamo pojavljuju kao sporedni likovi, tako da se ne mozemo zalit da ih nema... A i ionako imamo Datu, koji je racionalan i logican... I meni osobno zabavniji od bilo kojeg Vulkanca :zubo:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


ned 10 sij, 2010 4:53 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan