Sada je: pet 29 ožu, 2024 8:01 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
 Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda 
Autor/ica Poruka
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
MB je napisao/la:
uopće se ne ponaša kao kapetan


meni se činio iz priloženog u onemu tvojemu replayu da si otila reč ovo
"uopće se ne ponaša ka Picard " i to je točno hvala bogu ! :wink:

Pozdrav
Dječijeg vrtića 44

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


ned 20 srp, 2008 5:29 pm
Profil
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
Pa da ne ponaša se ko Picard... nego puno življe i bolje. :wink: Samo istina morao bi priznat da on nema odlike tipičnog Federacijski kapetana.

_________________
Image


ned 20 srp, 2008 5:33 pm
Profil
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
@ST točno !
To je i razlog ča mi se on baš i sviđa ka kapetan a i ENT ka serija , iako ima i Picard svojih trenutaka , pogotovo kad dođe Lwaxana Troi ( ili kak se već piše) na onu kantu od broda ..! :mrgreen:

Pozdrav
Lovac na jelene 73

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


ned 20 srp, 2008 5:40 pm
Profil
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
Heheh e to da... kad dođe ona stara od Troy onda fakat zna biti smješno u vezi Picarda, tad i kad ga Q dođe posjetit. :mrgreen:
E a sad zašto j Archer nekako slobodniji... pa ja mislim da je razlog što tad još nisu postajala sva ta pravila koja doslovce guše slobodno ponašanje i živost kod nekog kapetana broda.

_________________
Image


ned 20 srp, 2008 5:48 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
Suikotreki je napisao/la:
E a sad zašto j Archer nekako slobodniji... pa ja mislim da je razlog što tad još nisu postajala sva ta pravila koja doslovce guše slobodno ponašanje i živost kod nekog kapetana broda.


...prije bi rekao da Archer ima drugačiji pristup prema svojoj posadi...
...kad treba biti oštar i dati do znanja da tako to ne ide , tu je...
...ako treba netko savjet, tu je...
...zapravo se sve vrti oko njega...
(hm... to mi se malo na sviđa kad malo objektivnije pogledam)

...u TNG-u... Picard je vjerojatno zadnja osoba kojoj bi otišao... :P

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pon 21 srp, 2008 1:29 am
Profil ICQ Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
Mr.bobo je napisao/la:
Suikotreki je napisao/la:

...u TNG-u... Picard je vjerojatno zadnja osoba kojoj bi otišao... :P
[/color]


Eh prije bi njemu otišao nego onoj cmizdravoj Troy. :roll:

_________________
Image


pon 21 srp, 2008 11:09 am
Profil
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year
Avatar

Pridružen/a: sri 26 ožu, 2008 10:49 pm
Postovi: 29
Lokacija: Terok Nor :D
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
Meni je najjače ono da Stoki(laš) Riker mora smrsavit, i to podhitno!!!! :D

A da, nesto od mog brata :P , nije ni čudo da Riker obavlja sve TEŽE misije. hahahahaha!


ned 14 ruj, 2008 10:16 pm
Profil
Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 25 sij, 2009 1:12 am
Postovi: 3
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
Meni je najbolja 37 :mrgreen: :mrgreen: , Ent je imao najbolju zensku.


čet 19 vel, 2009 12:01 pm
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
Archer ne moralizira toliko koliko Picard. :)


čet 19 vel, 2009 12:03 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
Aha, vidim da ja tu moram malo reda napravit :mrgreen: Pa idemo ovako:

1. Archer ima više kose. To je zapravo slama koja je izrasla iz njegove lubanje, zato da mu ne bi prokišnjavalo u želudac.

2. Archer sam vodi away misije, umjesto da šalje svog prvog časnika da obavi "teži dio posla". Zato, jer nema autoriteta ko Picard, da pošalje nekog drugog nesposobnjakovića.

3. Archer ne mora popravljati svoju uniformu svaki put kad ustane sa stolca. Njegova mu savršeno pristaje, jer se automehaničarska odjela ne trebaju popravljat

4. Archeru nisu bile suze u očima već na prvom zadatku, dok je Picard umalo zaplakao kad ih je Q gnjavio. On nije imao posla s božanstvenim bićem, a da je ne bi se rasplakao nego bi se usrao u gaće.

5. Archer je uspio pobjeci iz zatvora iz kojeg još nitko nije pobjegao (Rura Penthe). Picard nije ni trebao ići u zatvor, jer nema zbog čega.

6. Archeru ne treba cmizdrava empatična betazoiđanka da ga urazumi ili da mu kaže koji je postupak najpametniji. Zato se Archer nema kome ni obratiti osim svom psu, koji je čak pametniji od njega.

7. Picardovom prvom časniku pod hitno treba dijeta. Archerova prva časnica je u savršenoj formi, zato jer je plastična i silikonska.

8. Picard ima ribicu koja je dobila deset puta manje pozornosti od Porthosa!! Zato jer njemu ne trebaju sline po faci i spuštanje na razinu psa.

9. Archer ne prehgovara s ferengijima, on ih nadmudri tako da im preda čitav brod i stvari na njemu.

10. Archerov taktički časnik ima normalnu frizuru, ne nosi čudne ukrase po sebi i ne pije sok od šljive. Zato jer je pijani klošar.

11. Archera nije ščepao Borg, već Archer Borga, pa je zato Borg ščepao Picarda. Zato, jer se Archer ne bi mogao izvući kad bi bio asimiliran.

12. Archer je odabrao vještijeg doktora. Zato i više od pol posade njegove podmornice se razboli, prolupa ili umre.

13. Archera su pretvorili u klingonca. Bez posljedica. Jer nije dorastao ni razini majmuna.

14. Archerov zapovijednik stroja stvarno nešto radi. Kad ne bi radio, onda bi podmornica ostala bez pogona (zato ponekad i presuši od previše rada).

15. Archerovim brodom ne upravljaju djeca. Ne, zato jer upravljaju ljudi koji se ponašaju gore od djece.

16. Archer na brodu ima prave specijalne postrojbe (MACOi). Zato jer je Picardov taktički časnik sam dovoljan da bude specijalna postrojba (one man army).

17. Archera ne spriječava prva zapovijed. On za nju nije nikad ni čuo, a da jest onda bi Zemlja bila uništena.

18. Archerova svečana uniforma ne izgleda kao crvena haljinica. Ne, već izgleda kao piđama

19. Picard je spojio um sa Sarekom. Archer je u svojem umu čuvao Surakovu katru, jer sam ne bi bio sposoban pamtit tolke informacije.

20. Archerov brod preživljava i bez štitova, moćnog deflektora i vučne zrake. Pa zato, jer kad lupiš kantu za smeće ništa joj se ne može dogoditi.

21. Archera nisu ulovili kardasijanci, skinuli ga do gole kože i tjerali ga da pilji u svjetiljke. Zato, jer on nije ni mogao piljit u svjetiljke, jer su ga svaki put istukli.

22. Archer je uvjerio vulkance da su ljudi bolji i sposobniji za istraživanje svemira nego što su isprva izgledali. Picardu ne trebaju tuđa dopuštenja, on sam istražuje.

23. Archer je posredova u pomirenju Vulkanaca, Telarita i Andorijanaca. Picardu je dovoljno da ga vide i svi će se pomirit.

24. Archerov doktor ne pleše step, zato jer ne zna ni hodat normalno.

25. Archer je osnovao federaciju. Picardu ju je povezao s ostakom rasa iz kvadranta (Klingoncima, Romulancima, Kardasijancima...).

26. Archer se ne boji male djece. Kad se i sam tako ponaša.

27. Archer nema umjetno srce, već pravo, jer se nebi mogao pomirit s činjenicom da ima umjetno.

28. Archer je imao dovoljno petlje da se suprotstavi nadređenima, ukrade pokusnu letjelicu i u povjesnom letu premaši warp2 brzinu. Picard je dostigao i transwarp.

29. Na Archerovom brodu se pije pravi alkohol, a ne sintetička imitacija. Zato da se nitko od posade nebi rasplakao, ako bi došlo do malo većeg sukoba.

30. Archerov najbolji prijatelj je časnik na njegovom brodu, ali to ne dovodi Archerov autoritet u pitanje. Picard su svi najbolji prijatelji na brodu, jer mu se nitko ne usudi niti dovesti autoritet u pitanje.

31. Picard obilazi oko dr. Crusher bez da se išta konkretno dogodi čitavih sedam sezona. Archer nema problema s iskazivanjem osjećaja suprotnom spolu. Zato se i čitavo vrijeme ponaša ko emo i ljubi svog psa.

32. Archerova prva časnica ne namješta svojem kapetanu avanturističke izlete (popraćene zanimljivim statuama) na Risi. Archer se zna i sam snaći.
Picardu se neda mučiti s takvim stvarima, pa to prepušta svom prvom časniku.

33. Niti jedna razumna žena ne bi dvojila da li će na spoj s Picardom ili Archerom. Niti jedan kapetan se po tom pitanju ne može mjeriti s Archerom. Zato, jer ih je većina koje su izašle s Archerom nerazumna.

34.Picard se tijekom serije nije pošteno potukao. Archer jest dobijao batine, ali ih je podnio kao muškarac, makar su ga lemali daleko snažniji od njega, jer Picard ima zaštitu, a i njega se baš ne usude tuć.

35. Archer ima dovoljno mišićne mase da podigne Picarda s tla a da se ne oznoji, zato jer je na dopu.

36. Archer je odlučniji, zato mu se i njegova odlučnost uvijek obija o glavu.

37. Archer ima zgodnijeg prvog časnika, ali nema zgodnu savjetnicu, zgodnu doktoricu i polovicu ostalih časnica, a baš mu niti puno zgodnih žena dolazi na brod.

38. Archer je MORAO spasiti zemlju. Picard se nije puno mučio oko toga.

39. Archer je puno emotivniji. Zato je Picard je zato puno psihički stabilniji i čvršći.

40. Archerova uloga je bolje odglumljena. Picard ju nije ni trebao glumit, jer se on snalazio ko u realnom životu.

41. Archer ima ljepši brod. Poslije svih ostalih brodova uključujući i alienske (da ne spominjem Galaxy i Sovereign).

42. Archer je pokazao vještinu u više sportova, zato je i pokupio toliko batina.

43. Archer je prvi kapetan međuzvjezdanog broda. Picard je prije Sovereigna bio kapetan dva broda i među njima još jednog flagshipa (znači sveukupno tri broda - od toga 2 flagshipa, a Archer jednog).

44. Archer ima bolju stolicu, jedino od školske (drvene).

45. Archer sa svojim izrazima lica bolje dočarava situaciju, dok je Picardu dovoljan jedan pogled.

46. Archer je duhovitiji. Picard je inteligentniji.

47. Archer se više smije, jedino u trenutcima kad ne plače (koji su jako rijetki).

49. Picard se gotovo i nije potukao, dok je Archer svako malo dobio batina, što nam govori koliko je bilo njegovo zalaganje, i prisutnost u mislijama. Picard se niti ne treba potuć da bi riješio probleme.

49. Archer je šarmantniji. Picard je daleko odvažniji.

50. Archer ima curu, i to ni manje ni više nego kapetanicu! Zato ih je Picard imao više (čak i ženu, i djecu u drugom životu).

Evo vam na ENT-ovci :baeh: :ruganje:

By Sovereign

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


čet 19 vel, 2009 3:18 pm
Profil YIM Web stranica
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
sta eto nam? :?: :?:
mene ovo uopće ne dira, čak sam ostao hladan ko špricer
večina ovoga je samo smiješna, uopce nist ne znaci, jos dokazuje koliko je Archer bolji kapetan od Picarda :sesir2:

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


čet 19 vel, 2009 4:51 pm
Profil Web stranica
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
Cmd Data je napisao/la:
sta eto nam? :?: :?:
mene ovo uopće ne dira, čak sam ostao hladan ko špricer
večina ovoga je samo smiješna, uopce nist ne znaci, jos dokazuje koliko je Archer bolji kapetan od Picarda :sesir2:


Točno!

_________________
slika


čet 19 vel, 2009 5:01 pm
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
Sovereign je napisao/la:
Evo vam na ENT-ovci :baeh: :ruganje:

By Sovereign[/color]



...a jesu ti komentari... :samoub: :samoub:
...bar si mogao neke originalne izmisliti... :baeh:

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 19 vel, 2009 5:09 pm
Profil ICQ Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
Odgovor na jadan pokušaj diskrimitiranja Archera :baeh: :baeh: :

1. Archer ima više kose. To je zapravo slama koja je izrasla iz njegove lubanje, zato da mu ne bi prokišnjavalo u želudac.
Archer barem ima kosu. :baeh: :baeh:

2. Archer sam vodi away misije, umjesto da šalje svog prvog časnika da obavi "teži dio posla". Zato, jer nema autoriteta ko Picard, da pošalje nekog drugog nesposobnjakovića.
Archer je dovoljno hrabar da sam vodi away misije. Picard bi se prvom prilikom sakrio u neku rupu i pijevao "Bratec Martin".

3. Archer ne mora popravljati svoju uniformu svaki put kad ustane sa stolca. Njegova mu savršeno pristaje, jer se automehaničarska odjela ne trebaju popravljat
Archer barem zna popravljat auto. Picard jedino što zna radit jest bespotrebno moralizirati i povremeno citirati Shakespeare-a. :lolsmjeh:

4. Archeru nisu bile suze u očima već na prvom zadatku, dok je Picard umalo zaplakao kad ih je Q gnjavio. On nije imao posla s božanstvenim bićem, a da je ne bi se rasplakao nego bi se usrao u gaće.
Archer ne nosi gaće već bokserice. Archer prati modu za razliku od Picarda. : 8)

5. Archer je uspio pobjeci iz zatvora iz kojeg još nitko nije pobjegao (Rura Penthe). Picard nije ni trebao ići u zatvor, jer nema zbog čega.
Kako i bi kad jedino što Picard radi je skriva se u svom uredu i citira Shakespeare-a svoj ribici. :lolsmjeh:

6. Archeru ne treba cmizdrava empatična betazoiđanka da ga urazumi ili da mu kaže koji je postupak najpametniji. Zato se Archer nema kome ni obratiti osim svom psu, koji je čak pametniji od njega.
Archeru nije potrebno da se ikome obrati po savijet. On samostalno donozi važne odluke.

7. Picardovom prvom časniku pod hitno treba dijeta. Archerova prva časnica je u savršenoj formi, zato jer je plastična i silikonska.
Picardovom prvom časniku nebi ni to pomoglo. Dalje bi ostao debeo i ružan. :lolsmjeh:

8. Picard ima ribicu koja je dobila deset puta manje pozornosti od Porthosa!! Zato jer njemu ne trebaju sline po faci i spuštanje na razinu psa.
Ne već zato što Porthos zanimljiviji od ribice u akvariju.

9. Archer ne prehgovara s ferengijima, on ih nadmudri tako da im preda čitav brod i stvari na njemu.
Za razliku od Picarda koji ih otjera moraliziranjem kako je kapitalizam najveće zlo.

10. Archerov taktički časnik ima normalnu frizuru, ne nosi čudne ukrase po sebi i ne pije sok od šljive. Zato jer je pijani klošar.
Ne, nego zato što je normalan čovjek.

11. Archera nije ščepao Borg, već Archer Borga, pa je zato Borg ščepao Picarda. Zato, jer se Archer ne bi mogao izvući kad bi bio asimiliran.
Ne već samim time što bi tim potezom Borg postao nepobjediv. :baeh:

12. Archer je odabrao vještijeg doktora. Zato i više od pol posade njegove podmornice se razboli, prolupa ili umre.
Archerov doktor barem nema najiritantije i najretardiranije biće kao sina. :twisted: :twisted:

13. Archera su pretvorili u klingonca. Bez posljedica. Jer nije dorastao ni razini majmuna.
Picarda jedino u što bi ga mogli pretvoriti bi bilo petaQ. :lolsmjeh:

14. Archerov zapovijednik stroja stvarno nešto radi. Kad ne bi radio, onda bi podmornica ostala bez pogona (zato ponekad i presuši od previše rada).
Ne, već zato što Archerov zapovijednik stroja i zna nešto raditi.

15. Archerovim brodom ne upravljaju djeca. Ne, zato jer upravljaju ljudi koji se ponašaju gore od djece.
:wtf:

16. Archer na brodu ima prave specijalne postrojbe (MACOi). Zato jer je Picardov taktički časnik sam dovoljan da bude specijalna postrojba (one man army).
Prije zato što nitko osim njega nije ni sposoban da se bori a kamoli tek da bude u specijalnoj postrojbi. :lolsmjeh:

17. Archera ne spriječava prva zapovijed. On za nju nije nikad ni čuo, a da jest onda bi Zemlja bila uništena.
Archeru nije potrebna nekav zakon koji mu govori šta da radi. On sam zna što se smije a što ne smije.

18. Archerova svečana uniforma ne izgleda kao crvena haljinica. Ne, već izgleda kao piđama
Bolje piđama nego haljinica. :baeh:

19. Picard je spojio um sa Sarekom. Archer je u svojem umu čuvao Surakovu katru, jer sam ne bi bio sposoban pamtit tolke informacije.
Picard nebi bio sposoban čak ni za takvo što.

20. Archerov brod preživljava i bez štitova, moćnog deflektora i vučne zrake. Pa zato, jer kad lupiš kantu za smeće ništa joj se ne može dogoditi.
Bolje kanta za smeće nego maketa broda koja izgleda kao da ju je napravilo djete od 5 godina.

21. Archera nisu ulovili kardasijanci, skinuli ga do gole kože i tjerali ga da pilji u svjetiljke. Zato, jer on nije ni mogao piljit u svjetiljke, jer su ga svaki put istukli.
Archer barem nakon mučenja i premlačivanja ostane pri zdravoj pameti.
Picard odmah počne pijevat "Bratec Martin".

22. Archer je uvjerio vulkance da su ljudi bolji i sposobniji za istraživanje svemira nego što su isprva izgledali. Picardu ne trebaju tuđa dopuštenja, on sam istražuje.
Istina, tako je jednom čak sam uspio pronaći izlaz iz svoje kabine bez pomoći prvog časnika.

23. Archer je posredova u pomirenju Vulkanaca, Telarita i Andorijanaca. Picardu je dovoljno da ga vide i svi će se pomirit.
Te poslije toga zajedno napasti Picarda.

24. Archerov doktor ne pleše step, zato jer ne zna ni hodat normalno.
Zato jer ima pametnijeg posla... liječit ljude.

25. Archer je osnovao federaciju. Picardu ju je povezao s ostakom rasa iz kvadranta (Klingoncima, Romulancima, Kardasijancima...).
Nekako se nesječam ovoga al dobro...

26. Archer se ne boji male djece. Kad se i sam tako ponaša.
Za razliku od Picarda Archer se barem ne srami svog djetinjstva...

27. Archer nema umjetno srce, već pravo, jer se nebi mogao pomirit s činjenicom da ima umjetno.

Već zato što mu nije potrebno...

28. Archer je imao dovoljno petlje da se suprotstavi nadređenima, ukrade pokusnu letjelicu i u povjesnom letu premaši warp2 brzinu. Picard je dostigao i transwarp.
I poslije toga imao nočne more zbog toga cijeli život (Borg).

29. . Na Archerovom brodu se pije pravi alkohol, a ne sintetička imitacija. Zato da se nitko od posade nebi rasplakao, ako bi došlo do malo većeg sukoba.
Već zato kad piju... "piju muški".

30. Archerov najbolji prijatelj je časnik na njegovom brodu, ali to ne dovodi Archerov autoritet u pitanje. Picard su svi najbolji prijatelji na brodu, jer mu se nitko ne usudi niti dovesti autoritet u pitanje.
Picardu je trebalo 7 sezona da skupi hrabrosti da odigra jednu partiju pokera s "prijateljima".

31. Picard obilazi oko dr. Crusher bez da se išta konkretno dogodi čitavih sedam sezona. Archer nema problema s iskazivanjem osjećaja suprotnom spolu. Zato se i čitavo vrijeme ponaša ko emo i ljubi svog psa.
Ne već se ponaša kao normalan čovjek... e ne da potiskuje svoje osječaje i emocije kao Picard...

32. Archerova prva časnica ne namješta svojem kapetanu avanturističke izlete (popraćene zanimljivim statuama) na Risi. Archer se zna i sam snaći.
Picardu se neda mučiti s takvim stvarima, pa to prepušta svom prvom časniku.

Više mi izgleda ja je Picard samo ne sposoban da sam išta postigne. :baeh:

33. Niti jedna razumna žena ne bi dvojila da li će na spoj s Picardom ili Archerom. Niti jedan kapetan se po tom pitanju ne može mjeriti s Archerom. Zato, jer ih je većina koje su izašle s Archerom nerazumna.
Zamjena uloga... možda :?:

34. .Picard se tijekom serije nije pošteno potukao. Archer jest dobijao batine, ali ih je podnio kao muškarac, makar su ga lemali daleko snažniji od njega, jer Picard ima zaštitu, a i njega se baš ne usude tuć.
Archer je barem dovoljno hrabar da se sam potuče i njemu nije potrebna zaštita.

35. Archer ima dovoljno mišićne mase da podigne Picarda s tla a da se ne oznoji, zato jer je na dopu.
Picard niti nezda što je dop.

36. Archer je odlučniji, zato mu se i njegova odlučnost uvijek obija o glavu.
Picard se ni ne može ništa obiti u glavu s obzirom da ništa ni neodlučuje.
Svi odlučuju umjesto njega...

37. Archer ima zgodnijeg prvog časnika, ali nema zgodnu savjetnicu, zgodnu doktoricu i polovicu ostalih časnica, a baš mu niti puno zgodnih žena dolazi na brod.
Picard nije dio Enterprise-a tako da ova tvrdnja ne stoji. :lolsmjeh:

38. Archer je MORAO spasiti zemlju. Picard se nije puno mučio oko toga.

Ne, samo je dobio živčani slom i pritom gotovo poginuo. (naljutio Worfa).

39. Archer je puno emotivniji. Zato je Picard je zato puno psihički stabilniji i čvršći.
Dali je Picard uopče čovjek? Puno je sličniji Vulkancima nego ljudima.

40. Archerova uloga je bolje odglumljena. Picard ju nije ni trebao glumit, jer se on snalazio ko u realnom životu.
Patrick Stewart u realnom životu misli da je kapetan Enterprise-a? :lolsmjeh: :lolsmjeh:

41. Archer ima ljepši brod. Poslije svih ostalih brodova uključujući i alienske (da ne spominjem Galaxy i Sovereign).
Hmm težak izbor. Loše napravljene makete ili odlična računalna animacija.
Definitivno težak izbor. :-k :-k

42. . Archer je pokazao vještinu u više sportova, zato je i pokupio toliko batina.
:-s :?: :-s

43. Archer je prvi kapetan međuzvjezdanog broda. Picard je prije Sovereigna bio kapetan dva broda i među njima još jednog flagshipa (znači sveukupno tri broda - od toga 2 flagshipa, a Archer jednog).
Da i Picard ih je sve uništio... Archer je svog jednog sačuvao sve do samog kraja...

44. Archer ima bolju stolicu, jedino od školske (drvene).
Archer barem nije alergičan da ostali ljudi sjede na njegovoj stolici.

45. Archer sa svojim izrazima lica bolje dočarava situaciju, dok je Picardu dovoljan jedan pogled.
Kad je to jedini koji i ima. Svi mu izgledaju isto. :lolsmjeh: :lolsmjeh:

46. Archer je duhovitiji. Picard je inteligentniji.
Archer je društveniji.

47. Archer se više smije, jedino u trenutcima kad ne plače (koji su jako rijetki).
Picard ne pokazuje nikakve emocije. Da stvarno možda nije Vulkanac? :-k :-k

48. Picard se gotovo i nije potukao, dok je Archer svako malo dobio batina, što nam govori koliko je bilo njegovo zalaganje, i prisutnost u mislijama. Picard se niti ne treba potuć da bi riješio probleme.
Da, on se rađe zavuče u svoj imaginarni svijet i pjeva "Bratec Martin" ili svira svoju frulu.

49. Archer je šarmantniji. Picard je daleko odvažniji.
Kad mu je to jedino što mu je i ostalo...

50. Archer ima curu, i to ni manje ni više nego kapetanicu! Zato ih je Picard imao više (čak i ženu, i djecu u drugom životu).
Upravo s naglaskom na ovo u drugom životu. Jer to je jedino kako je on mogao imati. :lolsmjeh:

Loptica je vračena. Pong! :mrgreen:

_________________
Image


čet 19 vel, 2009 5:40 pm
Profil
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Zašto je Archer bolji kapetan od Picarda
Citat:
7. Picardovom prvom časniku pod hitno treba dijeta. Archerova prva časnica je u savršenoj formi, zato jer je plastična i silikonska.
Picardovom prvom časniku nebi ni to pomoglo. Dalje bi ostao debeo i ružan. :lolsmjeh:


Neki ljudi nisu isprazne ljušture da rangiraju ljude prema izgledu.



Citat:
9. Archer ne prehgovara s ferengijima, on ih nadmudri tako da im preda čitav brod i stvari na njemu.
Za razliku od Picarda koji ih otjera moraliziranjem kako je kapitalizam najveće zlo.


Pa?




Citat:
12. Archer je odabrao vještijeg doktora. Zato i više od pol posade njegove podmornice se razboli, prolupa ili umre.
Archerov doktor barem nema najiritantije i najretardiranije biće kao sina. :twisted: :twisted:


Bolje imati takvog sina nego tuđu smrt na savjesti. :D



Citat:
21. Archera nisu ulovili kardasijanci, skinuli ga do gole kože i tjerali ga da pilji u svjetiljke. Zato, jer on nije ni mogao piljit u svjetiljke, jer su ga svaki put istukli.
Archer barem nakon mučenja i premlačivanja ostane pri zdravoj pameti.
Picard odmah počne pijevat "Bratec Martin".


Znači ljudi koji pjevaju prema tebi su ludi?


Citat:
31. Picard obilazi oko dr. Crusher bez da se išta konkretno dogodi čitavih sedam sezona. Archer nema problema s iskazivanjem osjećaja suprotnom spolu. Zato se i čitavo vrijeme ponaša ko emo i ljubi svog psa.
Ne već se ponaša kao normalan čovjek... e ne da potiskuje svoje osječaje i emocije kao Picard...


Nekima je karijera na prvom mjestu :D

Citat:
36. Archer je odlučniji, zato mu se i njegova odlučnost uvijek obija o glavu.
Picard se ni ne može ništa obiti u glavu s obzirom da ništa ni neodlučuje.
Svi odlučuju umjesto njega...


:roll:

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


čet 19 vel, 2009 6:43 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan