Sada je: čet 28 ožu, 2024 10:02 am.




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 71 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
 Izborne kandidature službeno otvorene! 
Autor/ica Poruka
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year
Avatar

Pridružen/a: sri 18 svi, 2011 9:15 pm
Postovi: 20
Opis Stanja: U razvoju
Koje si vrste?: Sve po malo
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Prijeći ćemo preko ovih zlokobnih insinuacija bez daljnjih incidenata, osobo iza kodnog imena Cviček.

Budući da se pozivaš na Game of Thrones, shvatit ćeš i sljedeću rečenicu:
Ukoliko se tvoje nepoštivanje nastavi, riskiraš... otvoreni rat :shock: :omgy:

Čekamo ispriku... :evilwait:

Starbase Cantina

_________________
Frell, Live long smegheads and may the Force be with you my dear and good friends, so say we all!

http://starbasecantina.hr/
facebook


čet 23 svi, 2013 11:36 am
Profil Web stranica
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Cvicek je napisao/la:

@Shirajzl, volio bi čuti tvoj zločesti komentar na sve ovo :D


Nemam što komentirati više kad ne znam detalje priče. I nisam siguran da ih želim znati. :|

Moj prvi post ovdje bio je generalni osvrt na ta vaša prepucavanja koja traju još otkad sam se ja priključio forumu i kad je udruga još koliko-toliko funkcionirala.


čet 23 svi, 2013 12:20 pm
Profil
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Starbase Cantina je napisao/la:
Prijeći ćemo preko ovih zlokobnih insinuacija bez daljnjih incidenata, osobo iza kodnog imena Cviček.

Budući da se pozivaš na Game of Thrones, shvatit ćeš i sljedeću rečenicu:
Ukoliko se tvoje nepoštivanje nastavi, riskiraš... otvoreni rat :shock: :omgy:

Čekamo ispriku... :evilwait:

Starbase Cantina

Oprosti na rječniku ali kakva su ovo izdrkavanja??? :?
Otvoren rat? Uvreda? Pa riječ je o običnoj nedužnoj pomalo ironičnoj usporedbi s Game of Thronesom, koja je smješna zbog same ove apsurdne situacije oko čega se vas par natežete svih ovih godina, a zbog čega cijela udruga u rasulu.
Halo, pa ovo je obična udruga fanova Zvijezdanih staza. Dakle kakvi klanovi, kakvi je*** interesi. Ako netko dolazi u ovu udrugu postoji samo jedan razlog zašto bi trebao dolazit, a taj je zato što voli Star Trek i voli se družit s ljudima koji imaju slične interese.
Oni koji imaju nekakve megalomanske komplekse i kojima je cilj pokazati svoju važnost i potrebnost takvi i ne trebaju dolazit.

_________________
Image


čet 23 svi, 2013 12:21 pm
Profil
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year
Avatar

Pridružen/a: sri 18 svi, 2011 9:15 pm
Postovi: 20
Opis Stanja: U razvoju
Koje si vrste?: Sve po malo
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Takva drskost!!!
Ovo je kap koja je prelila čašu.
Očekujte potpuno uništenje.

Edit:

Zapravo, bit ćemo milostivi, dajemo vam još jednu šansu da preživite, samo ako se "Cviček" izjasni konkretno kako se po njegovim postovima može shvatiti da se šalio ili da nije bio uvrijedljiv ili podcjenjivački nastrojen.

Starbase Cantina

_________________
Frell, Live long smegheads and may the Force be with you my dear and good friends, so say we all!

http://starbasecantina.hr/
facebook


čet 23 svi, 2013 1:53 pm
Profil Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Starbase Cantina je napisao/la:
Takva drskost!!!
Ovo je kap koja je prelila čašu.
Očekujte potpuno uništenje.

Starbase Cantina


A čija to drskost? Cviček se samo našalio malo na račun kojekakvih glupih međuudružnih prepucavanja, a i to što Suiko kaže dobro kaže.

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


čet 23 svi, 2013 1:58 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
@Suiki, kako se osjećaš kao netko koga će za ovu rundu Igre Skupština proglasiti da je taj koji je prelio čašu i da si dodatni "krivac" za sve? :lol:
Valjda bi bilo previše bezveze da se opet mene pokušava proglasiti osobom koja je problem, tj. da se opet sve ponavlja po šabloni koja je više puta failala... tj. orginalnost na razini novog trek filma :mrgreen:
(btw, dobro si napisao, jasno i jezgrovito :) )

A što se iznašnjavanja tiče - Cvicek se je već dovoljno jasno izjasnio u ovoj temi, i predlaže korisniku S.C. čitanje ove teme u kompletu prije nego krene replayati na neki post na koji je naletio i koji mu nije po volji ;)
A ovo "osobo iza kodnog imena Cviček" - zovem se Marin Iviček i danas u 20:30 me možeš naći na adresi Opatijski trg 10. Evo i aktualna slika :baeh:

Dalje ovo napisano ne bih komentirao konkretno, jer ne znam tko se krije iza nicka "Starbase Cantina", može se raditi i o najobičnijem trolčiću kojem je cilj bezveze napraviti frku ili mu je zabavno pisati prijetnje :neznam:

Uvidom u registar udruga za istu piše:
"BRUNO OREŠKOVIĆ - PREDSJEDNIK, TENA ŠKALEC - TAJNICA, PETAR MAROVIĆ - POTPREDSJEDNIK", dakle samo oni i ljudi koji se na sastancima/skupštinama dogovore, imaju pravo službeno predstavljati udrugu.
Htio sam za taj account pitati na Facebook stranicama od Kantine ali, suprise, suprise, s iste sam banan i čak i blokan
(Ne mogu niti vidjeti ono što se piše u otvorenoj grupi, a normalno se vidi s drugih FB accounta čak i bez učlanjenja u grupu. Tamo sam napisao svega 2-3 posta ukupno, zadnji prije nekoliko tjedana - šala na Leov komentar o izradi warp pogona)...
Ako se u ovom zadnjem slučaju radi o međuudružnoj zafrkanciji (a Kantina koliko znam nema upotrebljivi forum, pa je najbliže tome FB grupa) bio bi red da se zafrkancija može voditi i u gostima. Pošteno? ;)

No da... @shirajzl dobro si napisao, i s ovakvim djetinjarijama se stanje dalje degradira. Zaboli mene za to a pretpostavljam i ostalu ekipu koja još dolazi; imamo nepretenciozne sastanke i ako ima neko predavanje ili nešto slično - super, a ako nema onda pogledamo neku trek epku, raspravljamo o (kvazi)trek stuffu i bude zabavno,
I nasmijemo se ovakvim, kak bi ono trolčić Boz rekao, "let's get retarded" šemama.

No - jedini koji se s ovakvim bljuzgama direktno sabotiraju su Teddea i možda još poneka osoba koje još uvijek misle da ima nade da se udruga vrati na 20+ aktivnih članova i bude faktor u fandomu. To mi jedino žao :neznam:

Trenutačno je stanje da na konove poput Sferakona USS Croatia dolazi s nekoliko ljudi koji vode štand, i to je manje više to, rijetko bude još koje predavanja ili sličan sadržaja, a ove godine se Kantina nije ni pojavila, prošle je umjesto štanda imala kompjutor s nekoliko pitanja/odgovora. Daljnja degradacija udruga baziranih oko SF serija :neznam:

No dosta o tome, opet sam se imao priliku nasmijati se bedastoćama, napisati današnju propovijed, pa idem dalje raditi i pjevušiti Yo way yo :D

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 23 svi, 2013 3:54 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
:lolsmjeh: :lolsmjeh: :lolsmjeh:
Suikotreki je napisao/la:
Pa riječ je o običnoj nedužnoj pomalo ironičnoj usporedbi s Game of Thronesom, koja je smješna zbog same ove apsurdne situacije oko čega se vas par natežete svih ovih godina, a zbog čega cijela udruga u rasulu.

Mislim da je vam usporedba ne valja :P ipak...
Suikotreki je napisao/la:
Halo, pa ovo je obična udruga fanova Zvijezdanih staza. Dakle kakvi klanovi..

Znaći glavni igraći moraju biti Starfleet & Makiji :zubo:
A tko je u pravu ili krivu .. gledajte ST :mrgreen: pa se odlučite sami ;) :inlove:

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


čet 23 svi, 2013 4:24 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Cvicek je napisao/la:
... da ima da izradimo neki magični ključ koji smo izgubili, i ja 4 puta mirno da nismo mi već smo tako našli i da je i meni bilo nezgodno da ga nije bilo jer nisam mogao na WC (pa na to da ak nam ne paše nek se selimo

ak nema tog magičnog ključa od prestolja :lolsmjeh: nebute me ni danas vidli premda sutra ne radim [-(

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


čet 23 svi, 2013 5:10 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
El Zvonko je napisao/la:
ak nema tog magičnog ključa od prestolja :lolsmjeh: nebute me ni danas vidli premda sutra ne radim [-(
Jel to u stilu one lotrovske - One Key to rule them all, one Key to find them, one Key to bring them all and in the darkness bind them in the Land of Opatijski where the Šerif lies.

:zubo:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 23 svi, 2013 5:19 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
OMG, udruga ako je uopće možemo tako nazvati i dalje sliči na dječji vrtič gdje se cendrave bebe prepucavaju tko je šta je jer jedno drugo ne shvaćaju što ovaj drugi želi reči. :thumbs3:

Stvarno je smiješno čitati čime pojedine nazovimo ih 'odrasle osobe' zamaraju i kakvim problemima se bore. :thumbs3:

Ja ne razumijem jednu stvar, kako netko tko je recimo veći dio svog života 'u treku' može razmišljati na takav način i ništa ne naučili iz samog serijala. Žalosno.:thumbs3:

U životu prijatelji, poznanici, čak i veb prijatelji dolaze i odlaze, jer se s vremenom pojavi točka sjecišta gdje vam se putevi razdvajaju. Zato treba okrenuti list i krenut dalje. Vidim da se ovdje i dalje lome koplja oko smiješnih stvari koje su se dogodile pre već dosta vremena.

Čudim se kako neki pojedinci još nisu dobili čir na želucu zamarajući se nekim drugim pojedincima i situacijama koje su se dogodile prije već mnogo vremena.

Možda bi bilo i najbolje da se udruga zatvori jednostavno radi psihičkog zdravlja pojedinaca. No vjerojatno će ostati 3 punoljetne osobe koje će održavati je živom.

Life is too short to waste it on illogical people. Come out from circle of darkness and look at the bright side of life.

Drago mi je za čuti što je udruga smanjila članarine. No bojim se da samim time novi članovi nisu stigli. Što zbog loše promocije i neaktivnost članova što zbog premalo događanja oko samog serijala. No novi film je mogao biti točka pomirenja gdje bi svi fanovi mogli zajedno na film. No bojim se da se ni svečana predpremijera nije dogodila kao prošlih godina. (ispravite me ako griješim)

If some things are not meant to be solved, then bury them deeply and let them remain there until the end of time.

I još jedna činjenica: pola threada je offline! :p

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


ned 26 svi, 2013 11:07 pm
Profil ICQ Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Slažem se :thumbs2: ... ko trailer za USS Croatia: Into Darkness :)

Ono za neshvaćanje ... mislio sam da je očita zezancija i da ju jedino T'Grel nije shvatio, dok je određenim drugima individuama to izlika da nastavljaju s bljuzgom. Ja sam uvijek za to da tko god želi da dođe da popričamo, ali bez glumljenja Šerifa ili uvrijeđene šiparice :)

Jedino što se ne slažem da je pola threada offline :lol:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 27 svi, 2013 3:06 am
Profil
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Eto da se i ja izjasnim-šutnja je predugo trajala :)

Dakle ja se kandidiram za predjednicu usscroatie.
Zašto?
Pa Star Trek sam zavoljela jer je pokazivao utopiju kao našu budućnost i iskreno se nadam da će se i udruga vratit na veći broj članova-dovesti neku novu generaciju trekkija.

Neću tu obecavat da će udruga doživiti narodni preporod 2013.god,ali mogu se potruditi dati sve od sebe ,pa šta bude.
I jedini razlog zašto se kandidiram je jer je udruga utjecala na mene u dobrom smislu ,jer sam upoznala puno zakon ljudi koje danas nazivam svojim prijateljima i zato sto mislim da ima jos mladih trekkija koje bi mogli spojiti zajednicki intresi.Ja ne zelim da udruga propadne ili da se ne poveca broj članova i nadam se da će se stanje popraviti,nije bitno dal ću to ja učiniti ili netko drugi.
Uostalom čemu svađe oko svega ovoga Trek nas je trebao naučiti da budemo bolji jedni prema drugima i daleko od toga da sam ja savršena al tipkajući ovo nadam se da ću i ja sebe podsjetiti zasto smo mi trekkiji ...
Želim da ova skupština dobro prođe i da za godinu dana možemo vidjeti vidljivi napredak :)

Live long and prosper ;)

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


pon 27 svi, 2013 4:07 pm
Profil
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Stvarno smo pali na niske grane da nam neki pojedinici tu pametuju... al dobro, kako si napravimo, tako će nam bit.

Inače, podržavam Teddeinu kandidaturu iako neću moći biti na skupštini. Smatram da će, među ostalim, biti dobra poveznica između nas i Starbase Cantine.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


uto 28 svi, 2013 11:32 am
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Prihvacam kandidaturu naše drage prijateljice i članice Teddee Pisek i podrzavamo je u njenoj kandidaturi za vodstvo udruge! =D>

Ima li jos kandidata koji bi se htjeli kandidirati na izborima sljedeci cetvrtak 6.06. 2013?

Mozete se kandidirati za mjesto predsjednika, podpredsjednika i tajnika.

I naravno trebamo ekipu za nadzorni odbor. \:D/

_________________
slika


sri 29 svi, 2013 1:35 pm
Profil ICQ Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
A ja sam se ipak odlučio kandidirat za potpredsjednika, a ukoliko ne prođem onda za nadzorni odbor. I također podržavam Teddeinu kandidaturu :thumbs2:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


sri 29 svi, 2013 3:00 pm
Profil YIM Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 71 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan