Sada je: pet 29 ožu, 2024 8:56 am.




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 71 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
 Izborne kandidature službeno otvorene! 
Autor/ica Poruka
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Možda sam trebao preventivno banati vjerojatnog impostera umjesto da komentiram...no nadam se da će se netko zaista i pojaviti na skupštini pa da ga se upozori na trolanje s ovog accounta jer ovakve stvari nastavljaju potencirati negativnu percepciju fandoma naspram Cantine i možda neopravdane konstatacije da određeni članovi još uvijek nisu prerasli stvari s kojima su se osramotili prije nekoliko godina... :(

Bilo kako bilo, muko moja pređi na buduće predsjedništvo :mrgreen:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 06 lip, 2013 12:07 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
I tako je skupština na kraju dobro završila :thumbs2: Udruga ima po novom najsexy predsjednicu - Teddeu, i najsexy potpredsjednika - mene :mrgreen:

U nadzornom su starosjedioci - Cviček, Ternek i Frodo :)

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


pet 07 lip, 2013 11:06 am
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Evo fotke za dokazni materijal :)

Image

Sovereign X je napisao/la:
Udruga ima po novom najsexy predsjednicu - Teddeu, i najsexy potpredsjednika - mene :mrgreen:
Tako je, jedino si zaboravio spomenuti i da je Mario postao tajnik (koji je ono nick na forumu?! :-k )

Mislim da je skupština je prošla dosta brzo, trajala nekih sat - sat i pol?

S obzirom da su došli su predstavnici SC-a sam na prijedlog da se razgovara o suradnji prokomentirao problematiku trolanja iznad (koji stvara dojam da traju međuudružni sukobi), bananje naših članova sa SC facebook grupe, i da bi bilo krajnje vrijeme da prestanu te djetinjarije koje se provlače godinama i štete objema udrugama... pa se nadam da će u SC pronaći odgovorne (ima ih više s pristupom, to je na SC da interno riješi) pa da suradnja neće biti onemogućena zbog pojedinaca koji sabotiraju radi ko zna kojih razloga.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 08 lip, 2013 1:20 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Opet vas dvojica! Kad ce konacno taj fajt bit voda ispod mosta, po mogucnosti na litre... :twisted:

_________________
slika


sri 12 lip, 2013 10:46 pm
Profil ICQ Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
T'Grel je napisao/la:
Ma tko bi glasovao za tebe za predsjednika?

Pa evo recimo ja bi glasao za njega... a siguran sam da bi se našlo još ljudi. :)

_________________
Image


čet 13 lip, 2013 12:43 pm
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Sovereign X je napisao/la:
Ajde vas dvojica smirite tenzije, jer ukoliko nastavite ovako morat ćemo vas poslat na hlađenje. Ovo je samo dobronamjerno upozorenje ;)


Moli se potpredsjednik da ovu dvojicu radije pošalje u blato :naughty: Da to konačno riješe ko pravi muškarci :mrgreen:

Može im se i dotični potpredsjednik pridružit :naughty:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


čet 13 lip, 2013 1:29 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Dejanira je napisao/la:
Sovereign X je napisao/la:
Ajde vas dvojica smirite tenzije, jer ukoliko nastavite ovako morat ćemo vas poslat na hlađenje. Ovo je samo dobronamjerno upozorenje ;)


Moli se potpredsjednik da ovu dvojicu radije pošalje u blato :naughty: Da to konačno riješe ko pravi muškarci :mrgreen:

Može im se i dotični potpredsjednik pridružit :naughty:


Pa čuj, njih dvojica mogu slobodno, al mene izostavi iz toga :zubo: Ja se samo s curama valjam u blatu (ok, ne baš u blatu, al you get the point) :mrgreen:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


čet 13 lip, 2013 3:17 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Naglasit ću da je od maloprije Sovereign X zadužen za udružne podforume (bio sam lijen prije podesiti 8-[ ). Teddea je spomenula da Sovu prepušta bavljenje tim PDFovima jer je ona rijetko na forumu,.. a da li će on ovu dvojicu uspjeti natjerati u blato, ostaje nam da vidimo... bilo bi fora vidjeti situaciju kako se trudi da ih ubaci u kaljužu :mrgreen:

@bobo, kako sam i komentirao, nisam htio banati da se time ne zakompliciraju neke stvari s Kantinom (ne da mi se sad ponavljati detalje). Problem im je dan na znanje na skupštini i da li je riješen ćemo vidjeti na temelju budućih postova ovdje i odblokiravanja određenih članova na FB grupi od Kantine... :kava:

Suikotreki je napisao/la:
T'Grel je napisao/la:
Ma tko bi glasovao za tebe za predsjednika?
Pa evo recimo ja bi glasao za njega... a siguran sam da bi se našlo još ljudi. :)
Meni bio bilo zanimljivo vidjeti scenarij u kojem bi T'Grel bio izabran na skupštini.... i u povijesti udruge ostao poznat kao "mad president".
Naime, nakon što bi oteo ENT podforum i prebacio ga u "Ostali SF&F", dogodio bi se događaj poznat kao "Kvazitrek ustanak" u kojoj bi ENT lojalisti svrgnuli T'Grela, kojem bi zadnje riječi bile "sve ih banajte s foruma, sve ih izbacite iz udruge!!!". Ostatak EntNijeTrek frakcije bi pobjegao u neku drugu udrugu i svi bi opet sretno živjeli štujući i stare i nove trek serijale :mrgreen:

Ili tako nekako 8-[

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 13 lip, 2013 6:18 pm
Profil
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Pa da se Tda nekim čudom nije pojavila na ovoj skupštini i da ja nisam išao u Rijeku, bio bi jedini kandidat (možda) za predsjednika. I koga bi ste izabrali? -Mene. Tako je bilo i na onoj protekloj skupštini samo što se ja nisam htio kandidirat. Niste imali kandidata. Bilo je ili da ostane po starom tj. da ostane Leo ili da ja budem izabran, ali nisam pristao jer nisam imao vremena.

A to da bi bio "mad president" su gluposti... bio bi sasvim pošten i normalan predsjednik koji ne bi pravio razliku između članova udruge, napominjem članova.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


čet 13 lip, 2013 7:09 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Pretpostavljam da mi nećeš vjerovati da je i ovo bila zafrkancija ispirirana s "Game of Thrones"? :)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 13 lip, 2013 11:12 pm
Profil
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Izborne kandidature službeno otvorene!
Evo ,mislim da je ova tema gotova kao što su i maknuti neki postovi.I nadam se da nece biti vise potrebe za brisanjem ,te da nece biti vise nikakvih ruznih rijeci ;) :thumbs2:

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


sub 22 lip, 2013 9:27 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 71 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan