|
Sada je: sri 24 lip, 2026 7:50 am.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
|
Stranica: 1/1.
|
[ 8 post(ov)a ] |
|
Prijedlog za izmjenu dana sastančenja :)
| Autor/ica |
Poruka |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm Postovi: 3541 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: tempus fugit Koje si vrste?: wtf
|
 Prijedlog za izmjenu dana sastančenja :)
Evo ljudovi zanima me vaše mišljenje, pošto sam o ovome razgovarao sa jednom osobom i složili se da bi bilo bolje i produktivnije  . Znaći da se sastanak prebaci sa četvrtka na petkove isto vrijeme isto mjesto. Neznam kakvo je stanje u prostorijama, jel taj termin slobodan, pa ako je Frodo ili netko drugi od vas upoznat sa situacijom neka kometira slobodno ovdje. E sad one prednosti koje mi vidimo su: -ljudi koji idu u školu, faks, rade, pretežno su subotom free pa bi mogli dolaziti -moglo bi se do kasnije ostajati, s time da bi više ljudi došlo -od ekipe kaj petkom baš ne izlazi nekud van, imali bi kamo doći malo se podružiti -a opet ekipa kaj izlazi vikendom može se koji puta prebaciti na subotu  -ako ima još udružnih biljara u kutiji šibica prebacili bi sastanak taj tjedan tamo i naglasili to u programu. Kako vidim četvrtkom dolaze večinom samo ljudi koji ne rade/idu u školu/ili su u nekim free zanimanjima. Onima kojima je radni dan sutradan, odlaze prije 10 doma, i možda uopće i ne uspiju doći jel im se ne isplati gubiti 2 sata u prijevozu da bi bili sat do dva u uduzi. neznam kaj velite? 
_________________ quote: "They say time is the fire in which we burn".
|
| pet 18 svi, 2012 9:41 am |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
 Re: Prijedlog za izmjenu dana sastančenja :)
Kao što sam napisao i na Facebooku:
Slažem se sa Zvonkom oko petka jer ni meni se ne da dolaziti s jednog kraja grada na drugi (s istoka na zapad) i to je razlog što me rijetko ima u udruzi. Lako je onima koji su 10 min. od udruge, koji žive na zapadu... a nama s istoka nije baš svaki put lako doći. Kao prvo: javni prijevoz ne vozi do iza 23 h (govorim za buseve ali i tramvaji su tad rijetki, oni noćni, jel). Kao drugo: mi koji imamo auto ne možemo si priuštiti da svaki čet. dolazimo jer, kao što i sami znate, gorivo je skupo. A i naravno ako je netko nezaposlen, kao ja, ne može si dozvolit financijski da dolazi često, bilo autom bilo tramvajem. Ovako, ako bi bilo izvedivo dolaziti petkom, je već neka druga priča. Ali opet, naravno, da ne bi dolazio svaki put. Subota i općenito vikend su rezervirani za eventualna obiteljska druženja, neke posjete i sl. A da ne govorim o nedjelji: nedjelja je dan za odmor i tada rijetko kad nekuda idem. Pretežno uvijek sam doma. Sad se postavlja pitanje kako to izorganizirati i je li možemo dobiti, primjerice, prostor iza 21h ili 21.30h. Jer kažu da je neka "japanska" udruga u to vrijeme tamo. No, znam da rijetko tko dođe prije 21h i obično tada počne program. Ali to se Predsjedništvo treba dogovorit sa vlasnikom tj. predstavnikom vlasnika prostorija.
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| pet 18 svi, 2012 5:07 pm |
|
 |
|
Častoljupka
Pridružen/a: uto 27 sij, 2009 1:19 pm Postovi: 6422 Lokacija: Cloud Ruler Temple Naj Serija: ENT Naj Film: ST: XI
|
 Re: Prijedlog za izmjenu dana sastančenja :)
Jedna riječ. Ichidan.
_________________ You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling. This one appreciates the feeling of your human anus. Ant Nisam isprobavao tvoje tange, za ljubav Božju! _Oz Šta? Da budem glasniji? Jel ti ja ličim na surround sound? Sov
|
| pet 18 svi, 2012 6:33 pm |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
 Re: Prijedlog za izmjenu dana sastančenja :)
Mir'Na Riker je napisao/la: Jedna riječ. Ichidan. Tak je. To si napisala i na fb-u. Ha, ne preostaje nam ništa drugo nego i dalje se koristiti istim terminom kao i do sada. Nije loš taj četvrtak... dapače, vrlo je solidan. I trebali bi bit sretni što uopće imamo prostore i što su besplatni. A razgovor u eventualnom novom terminu će doći na red. Jednom. P.S. Sad sam gledao na netu o toj udruzi. I imaju dosta dorađeniji Statut od našeg. U nekim stavkama ali nisu baš dosljedni u korištenju nekih stvari (npr. prvo kažu da imaju potpredsjednika onda ga kasnije nazivaju dopredsjednikom...).
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| pet 18 svi, 2012 7:02 pm |
|
 |
|
Felis Minor
Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm Postovi: 2937 Lokacija: Heterotopija <3 Opis Stanja: namjerila se kosa na brus Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
|
 Re: Prijedlog za izmjenu dana sastančenja :)
Šteta, već sam se ponadala... A subota?
_________________ Miruj u njih. Kako znadu rade, a da znadu, bilo bi ih sram; želi radje, grudi kad ohlade, da ne bude tako nam.
Hugo Badalić, Otkud pjesan?
|
| pet 18 svi, 2012 8:06 pm |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
 Re: Prijedlog za izmjenu dana sastančenja :)
Točkica je napisao/la: Šteta, već sam se ponadala... A subota? Eh, kad bi sve bilo tako jednostavno... da možemo izmjenit dan kad se sastajemo. Ali ne možemo jer dolje se sastaje par udruga. Za subotu, kako sam i napisao na fb-u, to će biti još teže izvedivo. Prvi, zato jer neki odlaze na vikend (koji su ovdje zbog studija), drugi jer neki izlaze van, a trećima jednostavno subota ne odgovara jer žele biti doma sa svojima ili nekome ići u posjet. Postoji i druga strana "subote": mislim da ti prostori nisu nikako otvoreni vikendom, pa tako ni subotom, jel. Ali nisam siguran.
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| pet 18 svi, 2012 11:32 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm Postovi: 3541 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: tempus fugit Koje si vrste?: wtf
|
 Re: Prijedlog za izmjenu dana sastančenja :)
T'Grel je napisao/la: P.S. Sad sam gledao na netu o toj udruzi. I imaju dosta dorađeniji Statut od našeg. U nekim stavkama ali nisu baš dosljedni u korištenju nekih stvari (npr. prvo kažu da imaju potpredsjednika onda ga kasnije nazivaju dopredsjednikom...).
 što te se tako dojmilo hm ovo za potpredsjedika je isto samo malo drugačiji naziv meni je čudno što im godina traje od 1.9. do 30.6. kao školska - malo neozbiljno - ali njihova udruga njihova pravila 
_________________ quote: "They say time is the fire in which we burn".
|
| sub 19 svi, 2012 11:22 pm |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
 Re: Prijedlog za izmjenu dana sastančenja :)
El Zvonko je napisao/la: :neznam: što te se tako dojmilo Dojmilo me se jer imaju neke stvari bolje uređene. Meni, recimo, i dan danas smeta što voditelji sekcija nisu uvršteni u naš statut kao radna tijela udruge, a glavni urednik fanzina je. E to me smeta. I trudit ću se, pogotovo sad kad sam na funkciji da se to izmjeni. Rečeno je da će se napisati pravilnici, a od pravilnika ni P. Voljan sam napisati pravilnik o sekcijama. Ali želim da se voditelji sekcija spomenu i u statutu. Pa bar ti, generalni sekretaru (ponovno na veliku radost), si voditelj jedne, one astronomske. El Zvonko je napisao/la: hm ovo za potpredsjedika je isto samo malo drugačiji naziv Ma znam za to. Ali prvo ga nazivaju potpredsjednikom (prvi potpredsjednik  ), a onda dopredsjednikom. Nisu baš efikasno dosljedni. El Zvonko je napisao/la: meni je čudno što im godina traje od 1.9. do 30.6. kao školska - malo neozbiljno - ali njihova udruga njihova pravila  Ma znam ja A ovo za godinu... ha, ko će ih znat... i oni imaju ferije.
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| ned 20 svi, 2012 11:17 pm |
|
 |
|
|
Stranica: 1/1.
|
[ 8 post(ov)a ] |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|