Sada je: pon 29 tra, 2024 2:23 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
 Report sa sastanka 17.5. 
Autor/ica Poruka
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Report sa sastanka 17.5.
Opet sam dosao medju prvima a dosao sam u 19:15. Prvi je opet, naravno, bio Ronald. Srecom ovaj put je prije mene dosao i Bruno pa nisam morao cekati pred vratima :). Dok smo cekali ljude Bruno, Ronald, Bojan i ja smo odigrali jedan carcassonne dok je tomica prodavao zjake :)
Za vrijeme te partije carcassonnea dosla je vecina drugih... Keva, El presidente, T'Grel, Josip, Sash, Mateja itd. Onda je el presidente objavio da ce se odrzati izvanredna skupstina krajem mjeseca (27. mislim) no o tome vise u mailu od predsjednika na mailing listi. I cvicek je objavio da ce se sljedeci sastanak pustati njegova snimka sa ovogodisnjeg sferakona.

Nakon niza novih neobjavljenih snimaka iz ST X (el presidente je tokom bolesti bio aktivan na netu i nasao hrpu zanimljivih trek filmica :) ) pocelo je i T'Grelovo predavanje na koje su jos stigli TerNek, Goran, Suzana i Mario. Nakon kraceg predavanja o Vothima odmah smo se bacili na gledanje voyagerove epizode u kojoj se radi o Vothima. Predavanje nas je skroz nabrijalo na tu epizodu (bar neke... neki su odmah nakon predavanja otisli doma). Nakon epizode i vecina ostalih se uputila doma dok je par hrabrih ostalo do samog kraja (Cvicek, TeNek, T'Grel i Keva). Moja malenkost morala otici doma (zajedno sa Remalom... @Remal, nadam se da je bio dobar rahat lokum :) ) malo prije njih. no išpak sam stigao odigrati jednu partiju magica sa cvicekovim kartama... i sa nabrzaka sklopljenim deckom sam zgazio njegov pazljivo dugotrajno pripremani deck (zgazio sam ga a da mi nije ni jedan bod zivota skinuo :) ... bas je bio gust :mrgreen: )

eh da... otkrili smo da se iznad nas odvija tecaj trbusnog plesa... to je mnogima osvjezilo zar za dolascima na sastanke cetvrtkom. :)

naravno ja sam krenuo doma prekasno da vidim te trbusne plesacice :x

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


pet 18 svi, 2007 5:00 pm
Profil Web stranica
Counselor
Counselor
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am
Postovi: 3252
Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
Post 
joooj ja sam ih s matejom trebala otić pogledat pa sam se na kraju zapričala s nekim i zaboravila!

_________________
njanjanja


pet 18 svi, 2007 5:05 pm
Profil
Fi'ta Gul
Fi'ta Gul
Avatar

Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm
Postovi: 6485
Lokacija: Cardassia Prime
Post 
Prilikom obavljanja dugotrajnog telefonskog poziva ispred ulaza, imao sam dobru priliku skenirati plesačice svojim oštrim vidom dok su bile na nekoliko puš-pauza i osobito mi je drago zbog toga. :D

_________________
William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."


sub 19 svi, 2007 2:04 am
Profil ICQ Web stranica
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: čet 27 tra, 2006 1:58 am
Postovi: 206
Lokacija: Bird of pray....(New model)
Post 
Samo paziti da niko ne spomene iz koje smo udruge. Moramo ostat cool.

_________________
..." I am constant as a northern star! "....



http://www.kmt-ts.com


ned 20 svi, 2007 11:18 pm
Profil
Counselor
Counselor
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am
Postovi: 3252
Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
Post 
:mrgreen: :mrgreen:

_________________
njanjanja


ned 20 svi, 2007 11:43 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan