
Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
Miki je napisao/la:
T'Grel je napisao/la:
Nehumano je ostavit čovjeka da pije sam.
A dok ti u chat svako malo utipkaš ''gembač'', pretpostavljam da imaš ludu zabavu punu ljudi i baš onda moraš na forum?
Tada ne ali treba se znat zabavit. Treba znat kako, kada i koliko popit. A to mnogi ne znaju pa im je onda poslije loše.
A to što ja napišem "gembač", to je zato što želim podijelit s forumom tu ljepotu tog pića. Taj božanski nekar (mislim na vino, čisto vino, prvenstveno).