Sada je: sri 24 lip, 2026 7:56 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
 Teddeu za potpredsjednicu udruge 
Autor/ica Poruka
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Teddeu za potpredsjednicu udruge
Svemir, posljednja granica... Ovo je program potpredsjedničke kandidatkinje Teddee. Njezina dvogodišnja misija je unaprijediti Udrugu, podići je na novi nivo, okupiti u udruzi što više trekkera i trekkerica te hrabro ići gdje još nitko nije bio...


slika

Poštovane forumašice i forumaši :sesir2:

Na skupštini će se Teddea kandidirat za potpredsjednicu udruge :veselje1: (tj, predložit ce ju dvoje ljudi ili kak to već funkcionira :zubo: )

I s obzirom da Teddea… Ovaaaaaj… Nema trenutno pristup forumu :zubo: zamolila me da vodim njezinu predizbornu kampanju ovdje :)

Dakle… Ako se pitate zasto bi Teddea bila dobra potpredsjednica… Evo odgovora:

-Teddea je u udruzi već 5 godina. Preživjela je i preživljava sve udružne raskole. She's a survivor.

-Teddea redovito dolazi na sastanke, ima dosta vremena za udrugu i sudjeluje u izradi programa. Zna sve što se događa i ništa joj ne promiče. Al baš ništa.

-Redovito odlazi na konvencije, a na jednoj je čak održala i odlično predavanje

-Već dvije godine urednica udružnog fanzina, pokrenula i novi udružni časopis Play Trekki

-Već dugo je dio fandoma, i ne samo da poznaje sve u našoj udruzi, nego i u desetak drugih udruga. Dakle, ima dakle razna poznanstva i kontakte koji mogu dobro poslužiti. Također, otvorena je za suradnju s drugim udrugama.

-Pošto potpredsjednik treba biti nešto kao glasnogovornik udruge, Teddea je idealan kandidat za izvršavanje te funkcije. Pozornost zagarantirana. :zubo:

-U svakoj situaciji će se zauzet za udružna stajališta/ciljeve/opće dobro i znat će to dobro prezentirati.

-Neće tolerirati nikakva devijantna pitanja poput "jeste li vi čudni", nego će to srezati u korijenu. Ili će pak napravit potpuno suprotno i svima pokazat koliko smo zapravo čudni. :zubo:

-Bit će odlična u organiziranju udružnih aktivnosti jer nikad nije dosadno kad je Teddea u blizini. Zapravo, nijedan aspekt udružnih događanja neće biti dosadan s Teddeom kao potpredsjednicom.

-Voli Star Trek više od ičeg na svijetu :biggrinlove:


E sad… Neki bi možda mogli navesti neke Teddeine negativne strane… Ali da vam ja odmah objasnim da u svakom zlu ima nesto dobro.. Ili u Teddeinom slučaju, puno toga dobrog :D

1. Teddea je neodgovorna
Hm… Da, premda se često ponaša neozbiljno, neodgovorno i djetinjasto, ozbiljnim situacijama do kojih joj je stalo pristupa ozbiljno i napraviti će sve samo da riješi problem.

2. Teddea je tvrdoglava.
Pa, to nije ni tako lose, jel? Znači da neće odustati na prvi znak problema.

3. Teddea viče
Ok, ok, tu i tamo Teddea zna povisit glas… Ali… Za to nije ona kriva :zubo: Naime, njen tata puno viče, pa je ona malo oglušila. Dakle, kad pomislite da Teddea viče, ona ustvari samo malo glasnije priča. A i nije to tako ni loše, barem ju svi čuju.

4. Teddeu su banali s foruma
Pa… Ovaj… Da :zubo: Ali premda je isprva prekršila pravila i registirala se pod drugim imenom ipak se na kraju razotkrila i pustila (štoviše, pozvala) admine da ju banaju. Time je ipak pokazala znakove odgovornosti.


Ukoliko imate bilo kakvih pitanja za Teddeu, slobodno pitajte tu, ja cu vam prenjeti Teddein odgovor. :sesir2:



I za kraj, za sve vas koji podržavate Teddeinu kandidaturu, pripremili smo nekoliko prikladnih sigova :zubo: Pa ih slobodno kopirajte i pokažite da je Teddea najbolja potpredsjednica koju udruga može poželjeti :biggrinlove:

slika

slika

slika

slika


LIVE LONG AND VOTE TEDDEA!!! :vulcan:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


sri 11 stu, 2009 3:49 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Teddeu za potpredsjednicu udruge
Ukratko Teddea je neozbiljna :roll:
jel je to pitanje ili tvrdnja :-k
Da pokaže malo više ozbiljnosti bila bi ok na toj poziciji :thumbs2:

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


sri 11 stu, 2009 3:59 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Teddeu za potpredsjednicu udruge
Kao sto napisah... :zubo:

Dejanira [Bot] je napisao/la:
1. Teddea je neodgovorna
Hm… Da, premda se često ponaša neozbiljno, neodgovorno i djetinjasto, ozbiljnim situacijama do kojih joj je stalo pristupa ozbiljno i napraviti će sve samo da riješi problem.


_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


sri 11 stu, 2009 4:06 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Teddeu za potpredsjednicu udruge
...LOL...
...kako je ovo dobro... !!!

:pop: :pop: :pop:

...sviđaju mi se sigovi...
...idem si ih spremit u arhivu...

:veselje1: :veselje1: :veselje1: :veselje1: :veselje1:

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sri 11 stu, 2009 5:00 pm
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm
Postovi: 1419
Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
Post Re: Teddeu za potpredsjednicu udruge
Jel ti drazi Star Trek ili Star Wars?

_________________
How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.


sri 11 stu, 2009 8:24 pm
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Teddeu za potpredsjednicu udruge
Mr.Good je napisao/la:
Jel ti drazi Star Trek ili Star Wars?


Kaze Teddea da joj je puno draži Star trek, ali da voli i Wars jer je zabavan.

Ali Trek voli puno vise.

Trek voli kao mamu i tatu.

A Wars kao hranu.


:lolsmjeh: :lolsmjeh:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


sri 11 stu, 2009 9:34 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm
Postovi: 2424
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Asimiliran !
Post Re: Teddeu za potpredsjednicu udruge
Daj te vrate Teddee-u na ovaj forum da cujemo od nje plan :|

_________________
Image


sri 11 stu, 2009 9:35 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm
Postovi: 2054
Lokacija: Uncanny Valley
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: h+
Koje si vrste?: Da
Post Re: Teddeu za potpredsjednicu udruge
El Zvonko je napisao/la:
Ukratko Teddea je neozbiljna :roll:
jel je to pitanje ili tvrdnja :-k
Da pokaže malo više ozbiljnosti bila bi ok na toj poziciji :thumbs2:

Ne, ona je selektivno ozbiljna. Velika razlika.

_________________
MAKE LOVE, NOT SPAM!


sri 11 stu, 2009 9:38 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm
Postovi: 1419
Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
Post Re: Teddeu za potpredsjednicu udruge
Dejanira [Bot] je napisao/la:
Mr.Good je napisao/la:
Jel ti drazi Star Trek ili Star Wars?


Kaze Teddea da joj je puno draži Star trek, ali da voli i Wars jer je zabavan.

Ali Trek voli puno vise.

Trek voli kao mamu i tatu.

A Wars kao hranu.


:lolsmjeh: :lolsmjeh:


Hehe, pa neki ljudi vise vole hranu od roditelja, no dobro... :mrgreen:

Inace, htija bi pohvalit ovu kampanju i mislin da je stvarno odlicna i vidi se da je ulozen trud u sve to. To je dakako plus, jer daje odredjenu dozu ozbiljnosti svemu tome. :)

I sigovi su vrlo zanimljivi... :thumbs2:

Ako se sitin jos cega, pitat cu. :wink:

Eeee, jel Teddea zadovoljna kampanjom? Mislin, jel vidla sve ovo?

_________________
How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.


sri 11 stu, 2009 9:40 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Teddeu za potpredsjednicu udruge
Teddea ima moju podršku i vjerujem da će bit dobra potpredsjednica :thumbs2:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


sri 11 stu, 2009 9:41 pm
Profil YIM Web stranica
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Teddeu za potpredsjednicu udruge
Mislim da je ovom kampanjom Teddea pokazala koliko joj je stalo do udruge. :zubo:

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


sri 11 stu, 2009 10:09 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan