Sada je: čet 16 svi, 2024 1:09 pm.




Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 18 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 o duplim topicima 
Autor/ica Poruka
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Citiraj (i odgovori)
Post Re: KOJU SERIJU PRATITE?
Kunić je napisao/la:
Međutim priznajem da sam možda pogriješio, al u onom pretražniku nikako da se snađem. Zar je sada to grijeh? Ako je, neka je. Svi ljudi griješe, pa tako i ja.

Nemoj se ništa ispričavati. Ako ne možeš pisati na forumu kako želiš i što želiš onda bolje otiđi s takvog foruma. Tako bi ja napravio. Ovo govorim za opći dio foruma, a ne za kutke jer na kutcima vladaju pravila vlasnika kutka.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


pet 29 vel, 2008 3:39 pm
Prijavi post
Profil Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Citiraj (i odgovori)
Post Re: KOJU SERIJU PRATITE?
T'Grel je napisao/la:
Kunić je napisao/la:
Međutim priznajem da sam možda pogriješio, al u onom pretražniku nikako da se snađem. Zar je sada to grijeh? Ako je, neka je. Svi ljudi griješe, pa tako i ja.

Nemoj se ništa ispričavati. Ako ne možeš pisati na forumu kako želiš i što želiš onda bolje otiđi s takvog foruma. Tako bi ja napravio. Ovo govorim za opći dio foruma, a ne za kutke jer na kutcima vladaju pravila vlasnika kutka.

ako bi ti tako napravio zasto onda tako nisi napravio i u svom kutku? :)

a sto se tice apsolutne slobode pisanja na forumu... to na ovom forumu mozes zaboraviti... kao i bilo gdje u zivotu di zelis da nesto funkcionira za vise ljudi :)
kunic i svi drugi mogu pisati
sto zele - osim ako: vrijedju nekog, napadaju nekog, spamaju (ovo je siroki pojam... znam), nude ili traze nesto nelegalno (torrenti i sl.), protivno pravilima same teme (cisti offtopic, kaladont, person above you...)... hmm... ima li jos tko za nesto dodati... ukratko... sve su to, vise manje, zdravorazumna ogranicenja (ima i nezdravorazumnih ogranicenja... tipa razgovor o politici :) )
gdje zele - osim ako: postom ne otvaraju duplu temu, nisu offtopic... oba ova pravila su cisto zbog drugih (i mene samog :) )... zbog preglednosti... a ne zbog mog sadistickog gusta ;)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


pet 29 vel, 2008 4:44 pm
Prijavi post
Profil Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Citiraj (i odgovori)
Post Re: KOJU SERIJU PRATITE?
Kunić je napisao/la:
Međutim priznajem da sam možda pogriješio, al u onom pretražniku nikako da se snađem. Zar je sada to grijeh? Ako je, neka je. Svi ljudi griješe, pa tako i ja.

pa nije problem... svi grijese... i ja sam vjerojatno par puta otvarao duple teme... desi se... i nitko ti ne zamjera zbog toga... za takve slucajeve postoje moderatori

problem bi postao ako bi se to ponavljalo iznova i iznova... ali ovo je tek jedan slucaj

a rasprava se povela zbog t'grelovog inzistiranja na tome da se mogu otvarati duple teme...

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


pet 29 vel, 2008 4:48 pm
Prijavi post
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 18 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Odgovori
Korisničko ime:
Potvrdni kod:
Veličina fonta:
Stilove je lako, brzo i jednostavno primijeniti na tekst... 
Smajlići
:D :) :( :o :shock: :? :scratch: :| 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) =D> :mrgreen: #-o [-X [-o< :-# :-s \:D/ :-$ :-& =; [-( :-k 8-[ =P~ O:) :inlove: :zubo: ](*,) :lolsmjeh: :thumbs2: :thumbs3: :zgrožen: :hallo: :baeh: :sesir2: :beee: :joj: :evilwait: :happy: :skok: :whatever: :eureka: :vrazicak1: :neznam: :zaljubljen: :naughty: :zbunj: :hail: :s_clap: :zzz: :plakanje: :omgy: :bier: :wtf:
Ostali smajlići
Citiraj prethodnu poruku
Citiraj selektirano
 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan