Sada je: sub 27 tra, 2024 3:41 pm.




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 18 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Finalno Glasanje Velike TNG Ankete 

Glasanje
Anketa je završila: uto 18 stu, 2008 12:01 pm.
2x09 - The Measure Of A Man 4%  4%  [ 3 ]
2x16 - Q Who? 4%  4%  [ 3 ]
3x04 - Who Watches The Watchers 4%  4%  [ 3 ]
3x10 - The Defector 3%  3%  [ 2 ]
3x13 - Deja Q 3%  3%  [ 2 ]
3x15 - Yesterday's Enterprise 3%  3%  [ 2 ]
3x26 - The Best Of Both Worlds, Part I 8%  8%  [ 6 ]
4x07 - Reunion 1%  1%  [ 1 ]
4x08 - Future Imperfect 0%  0%  [ 0 ]
4x11 - Data's Day 1%  1%  [ 1 ]
4x12 - The Wounded 5%  5%  [ 4 ]
4x15 - First Contact 5%  5%  [ 4 ]
5x02 - Darmok 12%  12%  [ 9 ]
5x23 - I, Borg 1%  1%  [ 1 ]
5x25 - The Inner Light 17%  17%  [ 13 ]
6x10 - Chain Of Command, Part I 3%  3%  [ 2 ]
6x11 - Chain Of Command, Part II 6%  6%  [ 5 ]
6x15 - Tapestry 8%  8%  [ 6 ]
6x20 -The Chase 0%  0%  [ 0 ]
6x25 - Timescape 3%  3%  [ 2 ]
7x05 - Gambit, Part II 0%  0%  [ 0 ]
7x11 - Parallels 3%  3%  [ 2 ]
7x12 - The Pegasus 1%  1%  [ 1 ]
7x15 - Lower Decks 1%  1%  [ 1 ]
7x24 - Pre-emptive Strike 1%  1%  [ 1 ]
7x25 - All Good Things..., Part I 1%  1%  [ 1 ]
7x26 - All Good Things..., Part II 4%  4%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 78

 Finalno Glasanje Velike TNG Ankete 
Autor/ica Poruka
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
Vrijeme je za Finale TNG-a.
Ovo je Finalno Glasanje Velike TNG Ankete, vol.2.
Pitate se što se desi sa vol.1??? Odgovor je; nestala u akciji :mrgreen:

Da počnemo, vjerujem da je većina upoznata sa pravilima Finalne ankete, ako netko želi da se podsjeti neka to napravi.
Citat:
Finalno glasanje sastojati će se od jedne ANKETE u kojoj će biti sve epizode sa ocjenom većom od 9.00. Svaki korisnik će moći glasati za 5 epizoda, anketa će biti otvorena 30 dana tako da svi imaju dosta vremena da iznova odgledaju finalne epizode i daju objektivne glasove svojim favoritima.


Zanimljivo je da u finalnoj anketi ima 27 epizoda što približno odgovara broju epizoda jedne TNG sezone. Još jedna zanimljivost je to što je u finalu i epizoda 4x7, a svi znamo što taj broj predstavlja Trekerima. Glasajte WITH HONOR

Neka anketa počne.

----------------POPIS EPIZODA----------------

2x09 - The Measure Of A Man

2x16 - Q Who?

3x04 - Who Watches The Watchers

3x10 - The Defector

3x13 - Deja Q

3x15 - Yesterday's Enterprise

3x26 - The Best Of Both Worlds, Part I

4x07 - Reunion

4x08 - Future Imperfect

4x11 - Data's Day

4x12 - The Wounded

4x15 - First Contact

5x02 - Darmok

5x23 - I, Borg

5x25 - The Inner Light

6x10 - Chain Of Command, Part I

6x11 - Chain Of Command, Part II

6x15 - Tapestry

6x20 -The Chase

6x25 - Timescape

7x05 - Gambit, Part II

7x11 - Parallels

7x12 - The Pegasus

7x15 - Lower Decks

7x24 - Pre-emptive Strike

7x25 - All Good Things..., Part I

7x26 - All Good Things..., Part II

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


ned 19 lis, 2008 12:01 pm
Profil ICQ
Fi'ta Gul
Fi'ta Gul
Avatar

Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm
Postovi: 6485
Lokacija: Cardassia Prime
Post Re: Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
"Pogibija" prve ankete donijela je i laganu promjenu mog mišljenja. Sada su mi top 5 (kronološki):
2x09 - The Measure Of A Man
4x12 - The Wounded
5x02 - Darmok
5x25 - The Inner Light
6x15 - Tapestry
O "mjerilu čovječnosti", Darmoku, "unutarnjem svjetlu" i "tkanju" smo već svakakvih hvalospjeva nadrobili tako da mislim da ne trebam ništa ni objašnjavati jer bih teško mogao nešto novo reći. U prvoj verziji ankete dvoumio sam se između "Chain of commmand" pt. 2 i "Pegasus" jer su mi obje podjednako dobre u opisu toga kako ambicija i potreba za vlastitim probitkom mogu čovjeku jako pomutiti razum i manje-više ga pretvoriti u zapovijedajućeg robota koji ni za koga ne mari.
No, kasnije mi je nakon razmišljanja o svim ostalim top kandidatima za najboljih 5 na vrh isplivala epizoda "The wounded". Njezina je kvaliteta što joj radnja nije vezana samo za vremensko razdoblje u koje je smještena, nego je svevremenska, sa dobrim primjerima i u sadašnjem vremenu.
Priča je to o kapetanu Benu Maxwellu, čovjeku koji je progonjen zlim duhovima prošlosti. U vrijeme kad je sukob koji ga je toliko pogodio davno završio, Maxwell je postavio vlastita mjerila i kriterije dobra i zla, i krenuo u svoj privatni rat protiv zla, a za račun "višeg dobra" kojem je težio. U tom pohodu for the worthy cause nije birao sredstva kojima će svoj cilj postići pa je njegov campaign imao mnoge nevine žrtve. Vjerojatno se poveo izrekom jednog od "dičnih" vođa jednog vrlo poznatog i nepopularnog režima koji je rekao da je jedna nevina žrtva veliki gubitak, a veliki broj takvih samo statistika. Dakle, nije mario za metode i žrtve, sve dok je njegov cilj uzvišen i namjere dobre. Ipak, trebao se sjetiti i one izreke koja kaže da je i put u pakao popločan dobrim namjerama i jako je lako zastraniti, što obično ima kobne posljedice.
Sve u svemu, jako dobra i kvalitetna epizoda sa dobrom poukom koja puno znači u životnoj školi.

_________________
William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."


ned 19 lis, 2008 1:01 pm
Profil ICQ Web stranica
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
Ako niste znali, možete glasati za 5 epizoda, vidim 21 glas a trebaju biti 25.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


ned 19 lis, 2008 4:40 pm
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
Mozda netko zeli glasat samo za jednu epizodu

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


ned 19 lis, 2008 9:16 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
Eto i mene s ponovljenim glasanjem, takodjer mrvicu promjenjenim.

3x04 - Who Watches The Watchers -> epizoda koja propitkuje samu srz Prime Directivea, i koja je dovela do vrlo zanimljivih rasprava u njezinom topicu i anketi...

4x12 - The Wounded
Isto kao sto se je Ternek raspisao - svevremenska epizoda.
Pobjesnjeli Max-well, podli kardasijanci, i propitkivanje do kuda smo sve spremni ici u ostvarivanju ciljeva ili osvete...

5x02 - Darmok
Nekim trekerima sinonim za razumjevanje medju ljudima i ostalim rasama...

5x25 - The Inner Light
Prozivljavanje cijelog jednog drugacijeg zivota... dirljiva epizoda.
A tu su jos i Picard i njegova frulica i fora melodijica koju je svirao :thumbs2:

6x11 - Chain Of Command, Part II
Jelico = sve ono sto nijedan ST kapetan ne smije postati. Odlicni dijalozi, nadmudrivanje s Kardasijancima i
"There! Are! Four! Lights!"!

Da se moglo glasati za vise, u konkurenciju bi usle i The Measure Of A Man (odlicna epizoda s kojom smo vise poceli propitkivati sta je to svijest, osoba i sl), All Good Things Part II, The Pegasus, Preemptive Strike...)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 21 lis, 2008 4:37 pm
Profil
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
Da se i ja izjasnim, nakon dugotrajnog analiziranja i proučavanja samo onih epizoda koje sam ocijenio sa ocjenom 10 izuzev epizode 4x12 - The Wounded kojoj sam dao 9, a sad vidim da zaslužuje čistu 10.

Od ovih 10 epizoda moram da se odlučim za 5, što je vrlo teška odluka i sam izbor.

3x04 - Who Watches The Watchers?
Zanimljiva analiza Prime Directive kroz ovu epizodu, do koje mjere se treba ići i dali uopće ima opravdanja za kršenja najsvetije zapovijedi. Veoma zanimljiva tema za raspravu o moralnim i filozofskim pitanjima Prime Directivea. Top 5 sa sa svih aspekata gledanja.

3x10 - The Defector
Epizoda koja me naprosto oduševila, lukavi Romulanac na Enterprisu, toliko zapleta i raspleta kroz epizodu da bi na kraju vidjeli neočekivani kraj, ova definitivno ulazi u moj top 5.

3x15 - Yesterday's Enterprise
Zanimljiv i nadasve zamršen vremenski paradox, dosta akcije i herojstva, no ipak ima boljih koje zaslužuju glas.

3x26 - Best of Both Worlds, Part I
BORG vs Enterprise, odličan uvod u priču sa BORG-om koja se proteže kroz dosta serijala Treka, bez previše akcije, sa dosta neLogičnosti, ali ipak epizoda zaslužuje 10, no nije za tron.

4x07 - Reunion
Klingonske zavrzlame koje moraju riješiti Fedosi, intrige i spletke koje sežu iz glavnih Kuča sa Qo'noSa, Početak Worfove tužne priče i dosta toga što zaslužuje 10, no ima bolje konkurencije.

4x12 - The Wounded
Epizoda kojoj sam dao 9 i pokajao se, kao što reče čika Ternek ovo je svevremenska epizoda sa dobrom slikom ljudske prirode kada brani svoje pred velikom silom koja te pokušava terorizirati. Da stvar bude bolja Picardova rečenica sa kraja epizode je ona karika koja ovu epizodu veže u top 5.

4x15 - First Contact
Odlično urađena priča sa tematikom First Contacta, jednostavno veoma jaka epizoda nabijena emocijama i nekom pozitivnom energijom koja se javi kod ljudi u takvim specifičnim situacijama. Top 5 definitivno

5x25 - The Inner Light
E sada dolazimo do epizode koja je sasvim nešto posebno u TNG-u i Treku općenito. Sonda "asimilira" Picarda u Vrli novi svijet gdje on proživljava sasvim novi život u drugom svijetu na taj način razumijevajući i prihvaćajući njihovu kulturu kao da je njegova. Iz toga razumijevanja se rodili nešto što svima onima koji vele ovu epizodu dira u srce, melodija frule koja opija duh i tijelo dok je se sluša. Zanemarimo sve male nelogičnosti u epizodi i opustimo se uz zvuke frule te se tom mišlju ova epizoda ulazi u top 5.

6x11 - Chain of Command, part II
Jericho je uveo dobru diktaturu na Enterprise, plan spašavanja Picarda je propao, Sam Picard je na velikim mukama i ne odustaje od svoje zdrave pameti koju mu pokušavaju slomiti. Šteta što se ne glasa za više epizoda, kao takva bi bila u vrhu vrhova.
There! Are! Four! Lights!

6x15 - Tapestry
Q i Picard, što više reći, epizoda prepuna humora, prisjećanja na greške iz prošlosti te ono najbitnije; koliko bi sebe izgubili kada bi te greške pokušali ispraviti.

P.S.
Eto toliko od TNG-a za ovu prigodu što se tiće mene, epizode sam birao mudro i pri zdravoj pameti :lolsmjeh: . Nadam se da će i ostali sagledati sve aspekte i biti objektivni u svojim procjenama i ocjenama.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


uto 21 lis, 2008 6:26 pm
Profil ICQ
Cadet 4th year
Cadet 4th year
Avatar

Pridružen/a: sri 22 lis, 2008 7:44 pm
Postovi: 49
Lokacija: Space.....
Post Re: Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
dosta težak poll... jako puno dobrih epki je nabrojano... inner light prvo mjesto, darmok, q who, parallels ....

_________________
slika


sri 22 lis, 2008 8:08 pm
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
Ma pretežak poll. Treba dobro razmisliti... Samo pet glasova. #-o

_________________
slika


sri 22 lis, 2008 8:39 pm
Profil Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
I ja kazem T rapavi,kad je moja lista naj epizoda bila postana na SFC forumu , bila je duga , imala je skoro 30 epizoda u sebi a sada trebam odabrat 5 , pretesko :|

worf nije merry man a ja nisam bas decisive u ovom pitanju :mrgreen:

_________________
Surviving the new decade


sri 22 lis, 2008 11:48 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
...teško teško...
...mučkam mučkam, i ovo je ispalo...

3x13 - Deja Q
3x26 - The Best Of Both Worlds, Part I
4x15 - First Contact
5x25 - The Inner Light
7x15 - Lower Decks

... eto, ovo je moj odabir...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pon 27 lis, 2008 10:51 am
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
Evo, da se i ja definitivno izjasnim...

U prvom krugu su ispale (nisu poslozene po nekom posebnom redu):
Future Imperfect - nije mi jasno sta ova epizoda uopce radi ovdje, nekom klincu je dosadno pa zajebava Rikera...
Reunion - nista posebno
The Chase - relativno dobra epizoda, ali ne jedna od najboljh
Chain of Command, part I - fora epizoda, ali mislim da nema sta traziti medju najboljima
The Wounded - ova epizoda mi se jednostavno nije svidjela kao nekima
Who Watches the Watchers - dosta dobra epizoda i postavlja neka zanimljiva pitanja, ali svejedno mislim da ne spada medju najbolje
The Measure of a Man - postavlja neka zanimljiva pitanja, ali malo je dosadna, samo sjede i pricaju... jednostavno mi nije sjela
Parallels - relativno dobra epizoda SF tematike, ali mislim da su je mogli napraviti jos boljom
Gambit, part II - nista posebno
I, Borg - dobra epizoda, ali ne dovoljno
Data's Day - zabavna i jedna od najsmjesnijih epizoda, ali nista vise od toga
Deja Q - jedna od najboljih u ovoj grupi, ali ipak ne vise od toga
Q Who? - katastrofalna izvedba
Chain of Command, part II - fora je kako se Picard odupire mucenju, ali nista vise od toga...
All Good Things, part I - nije dobra kao drugi dio


Ove epizode su prosle u drugi krug, i sad idu redom od najgore do najbolje
12. The Pegasus - zanimljiva epizoda s technobabbleom
11. Pre-emptive Strike - jedna od najtuznijih i najdirljivijih epizoda
10. The Best of Both Worlds - jako napeta epizoda puna akcije, ali ipak samo to
9. Lower Decks - jos jedna vrlo tuzna epizoda, cak sam je mislio staviti u top 5, ali zakljucio sam da joj fali "ono nesto"
8. First Contact - odlicna epizoda o ksenofobiji i paranoji
7. Yesterday's Enterprise - odlicna epizoda, putovanje kroz vrijeme, alternativna buducnost, rat...
6. Darmok - Jako dobra i tuzna epizoda
5. Timescape - ova epizoda je uz Yesterday's Enterprise i Darmok bila u borbi za 5. mjesto i bilo mi se jako tesko odliciti izmedju te tri... Timescape je mozda cak mrvicu losiji od Darmoka, ali presudno je bilo to sta je Timescape odlicna SF epizoda sa SF temom, kakvih je u TNGu cini mi se bilo dosta malo... Timescapeu dajem titulu najbolje SF price u TNGu
4. All Good Things, part II - dosta dobar paradox, ali i jako emotivna epizoda, sa hrpom odlicnih dijaloga, posebno izmedju Picarda i Q
3. The Defector - dirljiva epizoda
2. The Inner Light - o ovoj epizodi smo vec sve rekli... jednostavno odlicna epizoda, i epizoda s najboljom atmosferom
1. Tapestry - ova epizoda ima najbolju pouku u cijelom Star Treku ("He learned to play it safe – and he never, ever, got noticed by anyone!")


Zanimljivo, najbolje epizode ovdje su mi one koje su me najvise dirnule i imaju najbolje pouke, dok su mi u Voyageru najbolje epizode koje imaju odlicne SF price

U TNGu bas i nema epizoda s odlicnom SF tematikom, osim Timescapea i Yesterday's Enterprise, kolko tolko

TNG je vise filozofska serija, dok bih za Voyager rekao da je to najvise SF Star Trek

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


pet 31 lis, 2008 7:43 pm
Profil
The Traveler
The Traveler
Avatar

Pridružen/a: sub 05 sij, 2008 1:38 pm
Postovi: 1198
Lokacija: In the Pale Moonlight
Naj Serija: TNG
Post Re: Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
TOP5:
3x04 - Who Watches the Watchers
5x02 - Darmok
5x25 - The Inner Light
6x15 - Tapestry
5x23 - I, Borg

U uskoj konkurenciji su bili:
2x09 - The Measure of a Man (bilo bi zanimljivije da su napravili drugi koncept)
3x10 - The Defector
3x13 - Deja Q ( U TOP5 imam već jednu epizodu s Q-om)
4x12 - Wounded
4x15 - First Contact (epizoda jako slična kao Who Watches the Watchers samo što se ova bazirala samo na prime directive)
6x11 - Chain of Command, Part II
7x12 - The Pegasus
7x25-26 - All Good Things... (zanimljiva sf priča i prirasla mi je srcu jer je zadnja epizoda)

Isto tako mi je žao što neke epizode nisu našle mjesto u finalnoj anketi, a to su: Offspring, First Duty, Quality of Life... ima ih još, ne mogu se sad sjetiti...

_________________
Picard: With first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Sisko: There's an old saying: Fortune favors the bold.
Odo: There's no room in justice for loyalty, friendship or love.
slika


sub 01 stu, 2008 1:52 pm
Profil
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
Anketa je otvorena još tri dana. Požurite i dajte glasove svojim favoritima.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sub 15 stu, 2008 9:17 pm
Profil ICQ
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
Moji glasovi, teškom mukom odabrani...

3x26 - The Best Of Both Worlds, Part I
5x02 - Darmok
5x25 - The Inner Light
6x15 - Tapestry
7x26 - All Good Things..., Part II

A još je dosta epizoda koje su se vrli lako mogle naći među ovih pet, ali samo pet ih stane u top 5. :D Tko bi rekao... :mrgreen:

_________________
slika


ned 16 stu, 2008 3:12 am
Profil Web stranica
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Finalno Glasanje Velike TNG Ankete
Tko je jamio, jamio je. Tj. Tko je glasao, glasao je. Aposolutni pobjednik finala TNG ankete je epizoda The 5x25 - Inner Light sa osvojenih 13 glasova iliti 16%.

Drugoplasirana epizoda je 5x02 - Darmok sa osvojenih 9 glasova iliti 11%.

Trećeplasirane su dvije epizoda koje dijele jednak broj glasova, a one su 3x26 - The Best Of Both Worlds, Part I & 6x15 - Tapestry.


Toliko o finalu, žao mi je što je odaziv forumaša tako slab, neke epizode nisu dobile ni glasa, a anketa je bila dostupna Mjesec dana.

Sve u svemu, bilo je zabavno, hvala svima na sudjelovanju. Do finala DS9-a uživajte uz DS9.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


uto 18 stu, 2008 2:07 pm
Profil ICQ
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 18 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan