Sada je: čet 28 ožu, 2024 10:14 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
 Multiplayer online games 
Autor/ica Poruka
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Multiplayer online games
Evo stavite neki link ili preporučite neke dobre multiplayer igre koje se mogu skinuti na netu i igrati protiv drugih online.

Mene bi najviše zanimale sportske ....


čet 19 vel, 2009 4:50 pm
Profil
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: uto 28 tra, 2009 11:14 pm
Postovi: 80
Post Re: Multiplayer online games
Pa ako voliš nogomet možeš FIFU igrat ili Pro Evolution Soccer, ma ima ih tona...neznam baš da je dopušteno stavljat ovdje linkove,al može na PM.Al pošto je tvoj post star 2 mjeseca baš nisam siguran da te ovo više zanima :D

_________________
Building the future and keeping the past alive are one in the same thing.


čet 30 tra, 2009 3:38 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Multiplayer online games
Nije ilegalno stavljati linkove na legalne servere za igru, službene stranice od igre ili linkove da se skinu besplatne multiplayer igre :)

Ja sam u prošlosti jako puno igrao Wolfenstein: Enemy Teritory... već dugo nisam (otkako sam kupio novi komp nisam ju instalirao ponovo, ali baš razmišljam da ponovo instaliram)
No to je relativno stara igra, pa ne vjerujem da bi te zanimala....
Za nove ne znam koje se legalno i beplatno mogu igrati online.
Od komercijalnih me se Call of Duty baš i nije nešto dojmio.... za mene je ispod ranga W:ET po hrpi stvari...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 30 tra, 2009 4:44 pm
Profil
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: uto 28 tra, 2009 11:14 pm
Postovi: 80
Post Re: Multiplayer online games
Hehe ja nisam govoril o free igrama :mrgreen: , znam ja da mogu slobodno stavit link od nekomercijale. Igrao sam i ja prije Wolfenstein i predobar je....mogao bi i ja opet instalirat.

_________________
Building the future and keeping the past alive are one in the same thing.


čet 30 tra, 2009 8:54 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Multiplayer online games
Eh nostalgija.... :)

Kad se prisjetim kako sam kao hrabri inžinjerac popravljao vlakove ("Bridges" mapa or samting) i vozio ih s jedne strane mape na drugu, popravljao oštećenja i usput još imao vremena bacat bombu i gonit bandu kod onog izvora ispod mosta kojim je prolazio vlak....

Ili kad sam se kao coverup infiltrirao u neprijateljski teren, ukrao krucijalne dokumente i uz dimne bombe i raznorazne taktike došao do čamca, pobjedonosno pobjegao :mrgreen: i odvezao dokumente nazad u bazu...

Ili kad sam kao snajperist na dobroj taktičkoj poziciji 10ak minuta sam samcat odoljevao napadima neprijatelja.... i sprečavao ih da dođu do front-spawna taman dovoljno dugo da ne uspiju pobjediti... i imao rekorde po broju killova na nekim mapama....

Igra radi koje mi je najsuplji komad hardwarea neko vrijeme bio precizni laserski miš s hrpom gumbića od kojih sam skoro sve koristio....

Ah... morat ću ga opet instalirati.... rijetko koja igra me je uspjela toliko "zadovoljiti" poslije nje (izuzetak bi bio Fallout3 i par strategija)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pet 01 svi, 2009 3:35 am
Profil
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: uto 28 tra, 2009 11:14 pm
Postovi: 80
Post Re: Multiplayer online games
=D> svaka čast haha, ti si neki opaki gamer haha....ja sam obično igral samo team deathmatch...ajd ak instaliraš javi da malo bacimo....nadam se da budem u tvom timu...jel kak igraš nebi baš htjel poginut svako malo XD

_________________
Building the future and keeping the past alive are one in the same thing.


pet 01 svi, 2009 7:14 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan