| Autor/ica |
Poruka |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
 More(ne ono vodeno već ''više'' i/ili ''još'')
[URL=http://img129.imageshack.us/my.php?image=img0904vw9.jpg]
[/URL]

_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| čet 08 vel, 2007 11:32 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
fora slike... keep up the good work
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| pet 09 vel, 2007 1:44 am |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
uuu, jako lijepo!
ova zadnja mi je nekako najbolja.
ijako su i prve dvije super.
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| pet 09 vel, 2007 10:31 am |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
 primam naruđbe
Eto, ako vam se neka tematika posebice sviđa recite pa ako imam odgovarajuće motive uploadam još koju fotku...u slučaju da ti je promaklo Ant, ove 3 su zadnje koje poslah, prije njih imaš još 8 koje sam nabacao ..pozdrav svima
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| pet 09 vel, 2007 2:16 pm |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
i stvarno mi je promaklo
super su ti fotke, posebno mi se sviđa onaj lik sa koferima, ijako su i ostale jako dobre.
onaj kalendar mi i nije nesto, forke su puno bolje.
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| pet 09 vel, 2007 9:35 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
 evo onda još koja
Osijek
Zadar
Split
Sudeći da sam vječiti putnik između Osijek-Zadr-Splita i motivi su mi tako razbacani. Split je doduše, po mom mišljenju, najbogatiji motivima koji me motiviraju...
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| pet 09 vel, 2007 10:34 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| ned 11 vel, 2007 11:40 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
...ova biljka je zakon... ...mosim da je to neka vrsta suncokreta...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pon 12 vel, 2007 3:24 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
 Jest!
To su ti tzv. ukrasni suncokreti, moja mama ih sadila u dvorištu, puno su ljepši od običnih(iako su i obični famozni), ovi pak izrastaju u svim bojama, zamisli naranđasti, crveni, zeleni, rozikavi...ma predivni su...nagovaram ih da ponovo zasade ali postanu nezgodni jer se brzo namnože i rastu u nedogled...no isplati se...
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| uto 13 vel, 2007 3:01 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
 Kad je zakon neka bude više zakona!
uploadat ću još koju kasnije, sad sam pokušao 10 puta i uvijek me sjebe ovaj carnet...ne da...imam još 3-4 fotke tih suncokreta koje bi ti se vjerojatno svidjele
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| uto 13 vel, 2007 3:34 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Jest!
neeData je napisao/la: To su ti tzv. ukrasni suncokreti, moja mama ih sadila u dvorištu, puno su ljepši od običnih(iako su i obični famozni), ovi pak izrastaju u svim bojama, zamisli naranđasti, crveni, zeleni, rozikavi...ma predivni su...nagovaram ih da ponovo zasade ali postanu nezgodni jer se brzo namnože i rastu u nedogled...no isplati se...
...zaboravio si tamnocrvene, pa čak do smeđe boje latica... ...takve sam ja imao, a i s mješanim bojama...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| uto 13 vel, 2007 4:07 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm Postovi: 4913 Lokacija: Maksimir, Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Koje si vrste?: BORG
|
 galerija
Ako imate mail na yahoo-u vrlo dobar nacin da sami napravite galeriju slika:
http://www.flickr.com/
_________________
|
| uto 13 vel, 2007 5:50 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
 da da
...zaboravio si tamnocrvene, pa čak do smeđe boje latica...
...takve sam ja imao, a i s mješanim bojama...
_________________
tko će se svega sjetiti...da me nije zezao carnet već bi tamnocrveni i sa preljevanjem boja bili tu na postu, ali morat ćeš sačekati malo...
zbilja su something!
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| uto 13 vel, 2007 7:31 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
 Hvala
Gosparu Sjenki hvala ti, trebaju mi takve stvari i sam ih ne bi našao jer se ne kužim odveć u nepregledno more svega što net nudi...
uskoro počinjem uploadat fotke
tamo ih se možete nagledati, imam ih zbilja puno i da nisu loše
pozdrav
p.s.- no pokoju ću i ovdje uvaliti, čisto da se nađe 
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| uto 13 vel, 2007 7:37 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sri 14 vel, 2007 1:59 pm |
|
 |
|