|
|
Registracija • Chat • ČPP
• Pretražnik • Prijava |
|
Sada je: čet 25 lip, 2026 3:32 am.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
|
Stranica: 1/1.
|
[ 6 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Imperial Fleet Commander
Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm Postovi: 2067 Lokacija: Agud Aser, Andoria Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Opis Stanja: </3
|
 ST, ST i samo ST
Ne znam kako Vi, ali meni je već dosta da gamerski časopisi pljuju po ST igrama!
BC - zakon!
Dominion Wars - zakon!
EF2 - zakon!
Enterprise - jednostavna, ali ZAKON!
Jel trebam dalje nabrajat? Mislim da ne...
Svaka igra, bolja ili lošija, u mojim je očima najbolja, ako je ST tematike!
(Još samo trebam malo nabrijat hardver za Legacy! Jedva čekam!)
Peace and good life!
_________________
|
| uto 27 lip, 2006 10:12 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: ned 25 lip, 2006 8:24 pm Postovi: 901 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TOS Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Nisam :P
|
Slažem se...............oko svega, jer ja isto si moram malo komp nabrijat za nadolazeće Star Trek igrice!!!!!!
|
| uto 27 lip, 2006 10:42 pm |
|
 |
|
Fi'ta Gul
Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm Postovi: 6485 Lokacija: Cardassia Prime
|
U svakom časopisu je druga politika. Ti dični stručnjaci su neobjektivni i sve sortiraju po svojim afinitetima. Ako ne vole ST, neće pohvalit igru ni da je zlatna. Sjećam se časopisa PSX dok sam imao plejku. Tamo je prolazio samo Final fantasy i PRO Evolution soccer.
_________________ William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."
|
| uto 27 lip, 2006 11:25 pm |
|
 |
|
Imperial Fleet Commander
Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm Postovi: 2067 Lokacija: Agud Aser, Andoria Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Opis Stanja: </3
|
TerNek, imaš pravo, ali neki ljudi slušaju isključivo preporuke časopisa, pa onda propuste prave stvari! S druge strane, frend me nedavno pitao imam li kakav dobar FPS? Ja sam mu rekao za EF2, koji je stvarno odličan, no odbio me zbog imena ST u naslovu!
Peace and good life!
_________________
|
| sri 28 lip, 2006 8:22 am |
|
 |
|
Über Trekker
Pridružen/a: čet 22 lip, 2006 11:50 pm Postovi: 3227 Lokacija: Zagreb
|
Da, ljudi koji nevole star trek, imaju averziju prema svemu sto pod to spada...pa tako i igrice....
Jel moze netko malo opisat nadolazece igrice, kada dolaze...
|
| sri 28 lip, 2006 8:37 am |
|
 |
|
Imperial Fleet Commander
Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm Postovi: 2067 Lokacija: Agud Aser, Andoria Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Opis Stanja: </3
|
Za nightshoota: sve novosti o ST-u, pa tako i o ST igrama možeš naći na http://www.ufpcroatia.com
Peace and good life!
_________________
|
| sri 28 lip, 2006 5:13 pm |
|
 |
|
|
Stranica: 1/1.
|
[ 6 post(ov)a ] |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|