Sada je: pet 19 tra, 2024 7:58 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
 Smisao "nije Trek" tema 
Autor/ica Poruka
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Smisao "nije Trek" tema
Suikotreki je napisao/la:
Tako da još jednom kažem, protiv sam bilo kakvih tema o tome "što je kanon a što ga krši, dali oplemenjuje franšizu ili je krši itd." jer iz takvih tema može proizaći samo svađa i netrpeljivost.

Ako se raspravlja civilizirano te uvažava pravo na drugačije mišljenje, do svađe i netrpeljivosti ne bi smjelo doći.


sri 21 tra, 2010 11:11 am
Profil Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Smisao "nije Trek" tema
_Oz je napisao/la:
Suikotreki je napisao/la:
Tako da još jednom kažem, protiv sam bilo kakvih tema o tome "što je kanon a što ga krši, dali oplemenjuje franšizu ili je krši itd." jer iz takvih tema može proizaći samo svađa i netrpeljivost.

Ako se raspravlja civilizirano te uvažava pravo na drugačije mišljenje, do svađe i netrpeljivosti ne bi smjelo doći.

Citat:
I onda se uvijek nađe jedan T'Grel kojem je dužnost da neuko pučanstvo poput nekog mesije prikaže te nauči prave vrijednosti treka, te da nam ukaže da svi mi koji tako ne razmišljamo da smo u krivu...

Evo ovo je jedan razlog zašto je to gotovo ne moguće.
Naposljetku i sam si na forumu dovoljno dugo da si mogao skužit da uvažavanje različitih mišljenja ovdje baš i nema jaču pozadinu.

_________________
Image


sri 21 tra, 2010 11:18 am
Profil
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: Smisao "nije Trek" tema
Neću citirat jer mi je puna kapa više citiranja. Općenito ću pisat.
Naime šta, uvijek uvažavam tuđa mišljenja, samo to neki ne vide. I onda se nađe jedan Suiko koji je kopija Mr.bobe i onda su njih dvojica zajedno jači, i opa, idemo nabrajat ko papige: "ENT je Trek, ENT je Trek... zato jer je Trek... ENT je Trek". Mislim da ste shvatili poantu.
Pravo na drugačije mišljenje je jedno od temeljnih prava i nema razloga da se to pravo od bilo koga ne poštiva.
I pravo na raspravu (ne moram ni govorit kakvu: civiliziranu, uljudnu i s uvažavanjem) je jedno od temeljnih prava.

Prema svemu napisanom, čemu zatvarati teme gdje se može raspravljati. Istina da neki pretjeraju pa onda vrijeđaju, kao npr. Mr.bobo mene, jer nemaju više argumenata nego onda krenu vrijeđat. Po Mr.bobinom shvaćanju svatko tko je ne-ENT-ovac mora biti "obilježen", da tako kažem. I onda o čemu pričamo... o jednoj konstruktivnoj i pametnoj raspravi? Ajde, molim vas... čemu takva rasprava...

Ako rasprave "... (ni)je Trek" služe samo za svađanja i prepucavanja, a ne za konkretnu i normalnu raspravu, onda ih treba izbrisat. U suprotnom, protiv sam brisanja.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


sri 21 tra, 2010 3:39 pm
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Smisao "nije Trek" tema
T'Grel je napisao/la:
Naime šta, uvijek uvažavam tuđa mišljenja, samo to neki ne vide.
Citat:

...da, ne ide ti baš najbolje... :-k

T'Grel je napisao/la:
I onda se nađe jedan Suiko koji je kopija Mr.bobe i onda su njih dvojica zajedno jači, i opa, idemo nabrajat ko papige: "ENT je Trek, ENT je Trek... zato jer je Trek... ENT je Trek". Mislim da ste shvatili poantu.


...LOL ! Ti fakat imaš probleme... s nama dvojicom i s svim ostalim Entovcima...
...ako smo mi ko papige... u svojim ponavljanjima onda si ti ko kokoš koja ponavlja svoju verziju... ;)
...poanta... svi ispadamo smiješni... ;)



T'Grel je napisao/la:
Prema svemu napisanom, čemu zatvarati teme gdje se može raspravljati. Istina da neki pretjeraju pa onda vrijeđaju, kao npr. Mr.bobo mene, jer nemaju više argumenata nego onda krenu vrijeđat.


...daj ne pričaj gluposti... tak si ko beba koja je dudu izgubila pa sad cendrulji okolo... bilo kaj da napišem tebi je to uvreda... :P :P
...i Ent je trek rečenica je tebi uvreda... e pa nosi se s time.. :P

...a argumenti... stari moj...u tvojim postovima su tako rijetki da treba čitati između redaka... da bi se našao koji...
...ti uglavnom ne raspravljaš nego napadaš mene i sve ostale koje tvrde da je Ent trek...
...ah neke ljude svašta veseli... =;




T'Grel je napisao/la:
Po Mr.bobinom shvaćanju svatko tko je ne-ENT-ovac mora biti "obilježen", da tako kažem. I onda o čemu pričamo... o jednoj konstruktivnoj i pametnoj raspravi? Ajde, molim vas... čemu takva rasprava...


...Ajd okreni priču za 180 stupnjeva... i što dobiješ...
T'Grela koji po njegovom shvaćanju svvatko tzko je Entovac mora biti obilježen da tako kažem.
I onda o čemu pričamo... o jednoj konstruktivnoj i pametnoj raspravi? Ajde, molim vas... čemu takva rasprava...


T'Grel je napisao/la:
Ako rasprave "... (ni)je Trek" služe samo za svađanja i prepucavanja, a ne za konkretnu i normalnu raspravu, onda ih treba izbrisat. U suprotnom, protiv sam brisanja.


...uvijek se sve svede na kraju na prepucavanje...
...ti vidiš vrijeđanje... prenosiš to na osobni nivo i tako se vrtimo u krug cijelo vrijeme... :roll: :roll: :roll:
...konstruktivne li rasprave, nema šta...

...ti jednostavno ne vidiš poantu zašto je jednostavno besmisleno raspravljati o trek serijalima koji ''kao'' to nisu... ](*,) ](*,) ](*,)

...a još pogotovo ti koji uvijek imaš nešto reći o Entu a da serijal nisi ni pogledao... ](*,) ](*,) ](*,)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sri 21 tra, 2010 9:19 pm
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan