Sada je: pon 29 tra, 2024 12:10 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
 ''Dvostruki kriteriji'' & Preimenovanje tema 
Autor/ica Poruka
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post ''Dvostruki kriteriji'' & Preimenovanje tema
Zašto se moj odgovor na ovaj post ''Da su druge serije bile više poput Voyagera, njega ne bi ni bilo. :mrgreen: Što zapravo kad razmislim i ne bi bilo toliko loše... ''

Prebaciva u drugu temu, a ovaj je ostao u temi u kojoj je postan, zašto onda i on nije prebačen.

Nisu li dvostruka pravila ostaviti taj post u toj temi, a meni ne dati da dam onda odgovor na njega u toj temi.
:-k


čet 07 sij, 2010 3:11 am
Profil
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Pitaj osoblje
u kojoj temi?

_________________
It is smaller on the outside!


čet 07 sij, 2010 1:14 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Pitaj osoblje
RAI'TARA je napisao/la:
Prebaciva u drugu temu, a ovaj je ostao u temi u kojoj je postan, zašto onda i on nije prebačen. :-k

Prebačen je.


čet 07 sij, 2010 2:07 pm
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Pitaj osoblje
Zašto je dodana anketa u ovu temu http://www.usscroatia.hr/forum/viewtopic.php?f=28&t=4035&p=186635#p186635 :?:

Temu sam napravila za one kojima je Voyager najbolja ili najdraža st serija ( jer takva tema nije postojala na forumu ), da mogu na njoj nesmetano raspravljati. Nisam je napravila da se rasppravlja o tome koja je st serija bolja, takve teme već postoje.


čet 07 sij, 2010 3:57 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Pitaj osoblje
viewtopic.php?p=186571#p186571


čet 07 sij, 2010 4:07 pm
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Pitaj osoblje
Onda zahtjevam da se promjenu imena i ovih tema

http://www.usscroatia.hr/forum/viewtopic.php?f=26&t=5020
http://www.usscroatia.hr/forum/viewtopic.php?f=26&t=4386
http://www.usscroatia.hr/forum/viewtopic.php?f=26&t=1458
http://www.usscroatia.hr/forum/viewtopic.php?f=26&t=116
http://www.usscroatia.hr/forum/viewtopic.php?f=27&t=2005
http://www.usscroatia.hr/forum/viewtopic.php?f=27&t=4059
http://www.usscroatia.hr/forum/viewtopic.php?f=24&t=5016
http://www.usscroatia.hr/forum/viewtopic.php?f=25&t=570
Ako je promjenjeno ime ove moje teme, onda se imena i ovih tema na linkovima trebaju mjenjati jer je to ista stvar.


čet 07 sij, 2010 4:12 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Pitaj osoblje

Sve te teme potpuno su u skladu sa svojom svrhom, a tvoja nije. Jedina u vezi koje bi se dalo intervenirat je ona za DS9, ostale su sve dosta općenite i nisu provokativne. DS9 tema je iznimka, jer je ona i zamišljena kao provokacija, tako da pljuvanje po DS9-u nije offtopic, za razliku od ove teme gdje je pljuvanje spam.

Ti u svojoj temi ne želiš raspravljat, već samo hvalit Voyager, tako da su automatski svi postovi koji se ne slažu s hvaljenjem Voyagera spam. Ovako je iz naslova jasno kakva je to tema, dok prije nije bilo.

I kakvi su to štosevi "ja zahtijevam?" :o


čet 07 sij, 2010 4:14 pm
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Pitaj osoblje
_Oz je napisao/la:

Sve te teme potpuno su u skladu sa svojom svrhom, a tvoja nije. Jedina u vezi koje bi se dalo intervenirat je ona za DS9, ostale su sve dosta općenite i nisu provokativne.

Ti u svojoj temi ne želiš raspravljat, već samo hvalit Voyager, tako da su automatski svi postovi koji se ne slažu s hvaljenjem Voyagera spam. Ovako je iz naslova jasno kakva je to tema, dok prije nije bilo.

Isti je slučaj sa svim ovim temama gore

''TNG NAJ SERIJA''
''DS9 najbolja star trek serija'' itd...

Prema tome dvostruka su mjerila preimenovati samo temu koja se tiče Voyagera a ove ostale ostaviti ovakvima kakve jesu.


čet 07 sij, 2010 4:16 pm
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Pitaj osoblje
Prema tome ako se moja tema preimenovala, onda se i ove sljedeće trebaju preimenovati iz istog razloga:

1. Spot -najslađa maca u cijelom ST-u... ( jer tko kaže da je najslađa )
2. TNG:zašto nam nedostaje... ( tko kaže da mi nedostaje )
3. TNG - najserija ( tko kaže da mi je najbolja, meni nije )
4. Picard je zakon... ( tko kaže da mi je zakon, meni nije zakon )
5. DS9 je NAJBOLJI serijal od svih!!!!! ( tko kaže da je najbolji, meni nije )
6. 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan ( tko kaže da je najbolji, meni je bolja Janeway)
7. Porthos... The best ST pet ever... ( tko kaže da je najbolji )
8. Zašto je Kirk najbolji kapetan! ( tko kaže da je najbolji, opet ista stvar )
:sesir2:

Prema tome onda su i ove teme provokantne također jer su posve iste kao ''Voyager najbolja star trek serija''.


čet 07 sij, 2010 7:43 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Pitaj osoblje
RAI'TARA je napisao/la:
Prema tome onda su i ove teme provokantne također jer su posve iste kao ''Voyager najbolja star trek serija''.

Nisu jer ti želiš temu u kojoj se ne raspravlja o tome jeli tvrdnja iz naslova točna ili ne, tj. temu u kojoj se ne smije kritički govoriti o VOY-u, već temu u kojoj ga se samo hvali.

Naslov u kojem se tvrdi da je neka serija superiorna u odnosu na druge potiče neistomišljenike da u njoj izraze svoje neslaganje, što je u ovim ostalim temama koje si navela dozvoljeno. Iznimka je tema "ENT fan club" koja je namijenjena samo korisnicima koji vole ENT, a kritike nisu dobrodošle.

Ovaj slučaj smatram zaključenim.

:sesir2:


čet 07 sij, 2010 7:51 pm
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Pitaj osoblje
_Oz je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
Prema tome onda su i ove teme provokantne također jer su posve iste kao ''Voyager najbolja star trek serija''.

Nisu jer ti želiš temu u kojoj se ne raspravlja o tome jeli tvrdnja iz naslova točna ili ne, tj. temu u kojoj se ne smije kritički govoriti o VOY-u, već temu u kojoj ga se samo hvali.

Naslov u kojem se tvrdi da je neka serija superiorna u odnosu na druge potiče neistomišljenike da u njoj izraze svoje neslaganje.

Ovaj slučaj smatram zaključenim.

:sesir2:

Imena su ista. Imena zapravo sugeriraju da je to jednostavno tako.

Recimo tema ''TNG NAJ SERIJA''. I ona je napravljena da se raspravlja o tome kako je TNG najbolji.

Stoga nema razlike, radi se samo o dvostrukum pravilima.
Skroz su se standardi na ovom forumu srozali.

21 osobi na forumu Voyager je najbolja serija. Zašto oni nebi imali temu za sebe?


Zatim tema ''TNG ZAŠTO NAM NEDOSTAJE'', ova tema sugerira da svima nedostaje TNG, što nije istina.


čet 07 sij, 2010 7:57 pm
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Pitaj osoblje
Zašto se korisnici RAI'TARA dozvoljavaja toliki flejm i toliko duplih postova po forumu?

Mislim da nema topica u kojoj nema njenih duplih ili višestrukih postova postanih u kratkom vremenskom razmaku. Trebalo bi ju upozoriti na to, pa ako se ne bude pridržavala toga, nekako sankcionirati... :-k

_________________
slika


čet 07 sij, 2010 9:51 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm
Postovi: 2054
Lokacija: Uncanny Valley
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: h+
Koje si vrste?: Da
Post Re: Pitaj osoblje
I zašto ju se ne upozori da zatvara svih svojih prokletih 129 tagova u postu od devet nijansa zelene!?

_________________
MAKE LOVE, NOT SPAM!


čet 07 sij, 2010 9:52 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Pitaj osoblje
Na postove prije ovog kvotanog ispod je već odgovorio OZ, koji ih je i moderirao, tako da nema potrebe da odgovaram na njih.

RAI'TARA je napisao/la:
Imena su ista. Imena zapravo sugeriraju da je to jednostavno tako.

Recimo tema ''TNG NAJ SERIJA''. I ona je napravljena da se raspravlja o tome kako je TNG najbolji.

Stoga nema razlike, radi se samo o dvostrukum pravilima.
Skroz su se standardi na ovom forumu srozali.

21 osobi na forumu Voyager je najbolja serija. Zašto oni nebi imali temu za sebe?


Zatim tema ''TNG ZAŠTO NAM NEDOSTAJE'', ova tema sugerira da svima nedostaje TNG, što nije istina.
Ako sam sve dobro shvatio, OZ je "tvoju" temu preimenovao zato jer je zvučala poput pitanja, tj. pozivala i one kojima nije najbolja serija, da pišu zašto im i je i nije najbolji.

Glavno je pitanje: koja je tebi bila misao vodilja kada si otvarala temu "Voyager najbolja star trek serija"?

Da li si:

a) Htjela da to bude tema baš za one koji vole Voyager i pišu samo o tome kako ga vole (i da negativni postovi budu offtopic)
U tom slučaju je renejmanje u "Voyager fan club" sasvim u redu.

b) Htjela da se raspravlja DA LI je Voyager najbolja serija
U tom slučaju bi najbolje bilo na kraj "Voyager najbolja star trek serija" dodati upitnik tj. da bude "Voyager - najbolja star trek serija?"

Po prvom postu više mi se čini da je u pitanju opcija a) i tako je OZ i napravio, pa ne razumijem gdje je problem...

...

S time u mislima, mislim da bi se ovako moglo renejmati sljedeće teme:

Spot -najslađa maca u cijelom ST-u... u Spot - najslađa maca u cijelom ST-u? (osim ako Spot nije jedina maca u cijelom STu :-k :) )

TNG:zašto nam nedostaje... u TNG - Zašto nam nedostaje?
Tu bih dao prijedlog moderatorici Mimi koja je otvorila temu, da u uvodni post napiše malo više od jednog retka teksta ;)

TNG - najserija u TNG - Najserija? jer je Chaky u uvodnom postu napisao da je rasprava i za one kojima nije najdraža.

Picard je zakon... ... nije mi jasan uvodni post od gogo_st
ali mogla bi se renejmati u Picard fan club (i možda i maknuti negativne postove :) )

DS9 je NAJBOLJI serijal od svih!!!!! - temu je Ezri otvorila, ajmo reći, radi rasprave o tome, a s obzirom da mi na živce idu uskličnici i capslock, renejmao bi ju u DS9 - Najbolji serijal od svih?

50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan je za nabrajanje razloga zašto je Sisko naj kapetan.... bezveze otvorena da bi se poslao popis u prvi post... i ne znam šta bi s njom... možda renejmati u 1000 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan pa da i drugi napišu još razloga :D

A također, s obzirom da već imamo temu za ljubitelje Voyagera, onda bi se i tema Voyager NAJ SERIJA!!! mogla preimenovati u Voyager - Naj serija? :mrgreen:

Uz opasku da ponekad ljudi otvore temu iz zezancije, ne razmišljajući o čemu bi se u temi točno trebalo raditi. No tema postane popularna i onda nakon 3 godine budu komplikacije :lol:
(baš sam nedavno razmišljao o tim uvodnim postovima ali još nisam svoja razmišljanja podjelio sa osobljem ... i ako sada to napišem ispasti će da sam to otvorio radi tvojih pitanja ](*,) :lol: )

T'Rapavi je napisao/la:
Zašto se korisnici RAI'TARA dozvoljavaja toliki flejm i toliko duplih postova po forumu?

Mislim da nema topica u kojoj nema njenih duplih ili višestrukih postova postanih u kratkom vremenskom razmaku. Trebalo bi ju upozoriti na to, pa ako se ne bude pridržavala toga, nekako sankcionirati... :-k
The Boz je napisao/la:
I zašto ju se ne upozori da zatvara svih svojih prokletih 129 tagova u postu od devet nijansa zelene!?

Imate pravo što se tiče duplih postova i tagova....

A s obzirom na:
RAI'TARA je napisao/la:
ps. postala sam dva posta za redom, zato jer nisam naučila spojiti dva quota.
Dakle, iako mi se čini da je ovo nekakva zezancija, dozvolit ću "reasonable doubt" i objasniti.

Nisam shvatio šta točno misliš pod "spajanje 2 quotea"? Jedan unutar drugog (kad se quotea već postojeći quote?)

No kako god da bilo.... imamo kratki BBcode tutorijal koji objašnjava kako se koristi quote i drugi BB kodovi:

faq.php?mode=bbcode

Pa to prouči....

Posebno obrati pažnju na "Kombiniranje tagova?" i "Kako citirati tekst u odgovoru?"
Isprobaj da li radi (uvijek možeš isprobavati sa "prikaz" ili "preview" pa ne postaš post a vidiš da li je okej.
Ako ti i nakon toga nije jasno kako funkcionira kvotanje, javi se ili ovdje ili na PM pa ćemo pojasniti.

A ukoliko ti je sve jasno - onda sada znaš kako se spajaju quoteovi pa očekujem da to više nećeš ponavljati.

S obzirom da je bilo više prijava na te tvoje duple postove, a i sam sam to primjetio i hrpu njih spajao, obratit ću pozornost na tebe, i ako u idućih nekoliko tjedana vidim da si postala 2 posta zaredom unutar kratkog vremenskog perioda (unutar tjedan dana ili manje) udjeliti ću ti warn, a koliko to ponoviš, dobit ćeš ban.

:sesir2:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pet 08 sij, 2010 7:39 am
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Pitaj osoblje
Tema TNG - Zašto nam nedostaje bi se trebala preimenovati u TNG- Za one kojima nedostaje.

Jer upitnik u tom slučaju ne rješava ništa.

Ako postoji Tema 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan , onda bi bilo uredu da i ostali kapetani dobiju iste takve teme.


pet 08 sij, 2010 10:12 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan